برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 38 رای - 2.66 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
دانلود استیکر های رایگان مسنجر لاین line

دانلود استیکر های رایگان مسنجر لاین LINE
اینم استیکر های جدید 
از این به بعد استیکرها در این صفحه ای که پایین میگم قرار میگیره 
استیکر های که قرار میگیره کاملا تست شده و توسط خودم دانلود شده پس هی نگین نمیشه دروغه برنامه خرابه و ...
سعی میکنم هر شب چند تا جدید قرار بدم پس همیشه به صحفه سر بزنید 

برای دانلوذ استیکر ابتدا نیاز هست که شماره تلفن خود را از لاین حذف کنید که میتونید در لینک زیر این کار رو انجام بدین

برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

برنامه زیر رو دانلود کنید 
از برنامه برای دانلود استیکر فقط استفاده کنید و وصل نشین و سرور رو مشغول کنید الکی 
برنامه تقریبا تمام کشور ها رو داره برای بروزرسانی لیست کشور ها از دایره پایین صفحه سمت چپ استفاده کنید 

.apk   easyovpn.apk (اندازه 1.32 MB / تعداد دانلود: 12,970)
دانلود:

ابتدا وارد ادرس زیر بشین

خب شکل استیکر و اسم و نام کشور مشخص شده در صفحه 
که شما باید با توجه به کشور استیکر برنامه بالا را که دانلود کردین کشور مورد نظر رو فعال کنید بعد از فعال شدن روی نام استیکر در صفحه کلیک کنید 
تا برنامه لاین باز شود و شما استیکر مورد نظر رو دانلود کنید 

نکته: اگر برنامه روی گوشی شما نصب یا فعال نشد گوشی خودتون رو باید روت کنید !

کپی یا الگوبرداری از این موضوع قانون و شرعا حرام است و مورد رضایت ما نیست!
منبع:

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: timan98 ، sajad42@ahmadi.com ، _Mohammad74_ ، amir.ahr78 ، sadler ، badboy1 ، MANDAL ، mad ، Cna ، rezax01 ، Mahdis15 ، ستایش ، CCU ، minoz ، omiddobala ، sara77 ، Mobina z ، roya 111 ، donya du ، BuTtErFlY ، حسین آقا ، m.royatvand ، mokarami ، arghavan15 ، amir amir ، M.Dark ، paeeza ، rosha ، moha73 ، parsa-m ، Amirsanda ، majid666 ، Sara.hamTa ، amir_khandj ، Yeganehkpop ، labkhand ، Sahar1373 ، nima59 ، Mohamad 73 ، ڙِݩِــち丹モモ刀ــرٍآڸ ، ardalan1997 ، yekta ، *arosak* ، hamiid ، SKELETON ، davoodam ، محمد24 ، BARATO ، Amir_1381 ، hani joon ، MOHAMMAD1HOSSEIN ، SAEED MOHAJER ، saharak ، Amir11 00 ، ali.kh ، Arkadia ، ₫₭⇝Иαzï*βαℓα ، erfanbayati ، saeid.asgari ، omidzx ، omido ، Leon. s.kenedi ، reza.reza ، masoud.s70 ، hossein2551 ، Ehsansilver19 ، linkinpark12 ، sog@nd ، mohamadwolf ، ۰۲۵Mckinzie ، tabassom88 ، فرزاد jj ، ✴ֆђสұสŋ✴ ، tina117 ، Mohammadhag ، mr.shojaa ، Captain Black ، spy ، n.m...m.n ، MAMAD662 ، tinaash ، mhn ، yones mohmadi ، imankazemi ، frediboy ، محمدرضا۹۹ ، majid-k800 ، Sepidehmo ، bax ، Kingslayer ، mehdibirang ، javad.sa ، Mehdisadeghi ، sachat ، mina8 ، 1212Sama ، imankazemi1366 ، ساميار ، тαяαηє ، fccatalan ، ehsan ph ، atefeh.75 ، ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، sahar.ss501 ، punisherr ، siyavesh ، #باران# ، Amir001218 ، Maryamkhanoom ، سناتور ، behrooz23 ، Tobi6365 ، DANYAL_PISHRO ، mahdisayyadi ، nix6315 ، Mohamad_arbab ، ریحانم باو
صفحه 2 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
(07-04-2014، 12:14 AM)'hasti70' نوشته:
vaaaay man hame in kararo lardam vali ta 99darsad por mishe vali nemishe beram to line to ro khoda komak koniiiiiiinnnnn

منظورتون قسمت registeration برای ورود به حسابتونه؟

(06-30-2014، 06:30 AM)'soode' نوشته:
Awwwwwli bod mochaker mn hamashono gereftam

هر روز اضافه میشه 
لطفا سر بزنید و استیکر هارو بگیرید 
مرسی

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، asalak ، badboy1
 slm shoma chejori canect mishi ???????

man shomaramo az line hazf kardam ....hame in kar haro kardam alan mikham be keshvar ha canect sham vali nemishe lotfan komakam konin agar mishe ye ki ke bala biyad to line bem yad bede in id mane ...(70hasti)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: badboy1
(07-04-2014، 10:05 AM)'hasti70' نوشته:

man shomaramo az line hazf kardam ....hame in kar haro kardam alan mikham be keshvar ha canect sham vali nemishe lotfan komakam konin agar mishe ye ki ke bala biyad to line bem yad bede in id mane ...(70hasti)

سلام
از زبان فارسی استفاده کنید لطفا 
اگه برنامه برای شما وصل نمیشه نیاز هست که گوشیتون رو روت کنید 

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON ، badboy1
سلام.آقا من هر کشوری رو که میخوام انتخاب کنم میگه باید برنامه open vp***n setting رو دانلود کنم.ولی هروقت میخوام این برنامه رو دانلود کنم ارور میده.میشه یه لینک از این برنامه برام بذارین که روش کلیک کنم و دانلود رو شروع کنه.ممنون میشم
پاسخ }}}}
قبلا قرار داده شده داخل انجمن فقط دقیق نمیدونم داخل قسمت چند هست 
به زودی قرار میدم داخل پست اول

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: badboy1 ، mjs1375
 سلام مجدد ...من تمام این کارهارو انجام دادم و همه کشورهارو هم اورد ولی نمیدونم چجوری کانکت بشم هی میره تو پلی استور لطفا کمکم کنید

قبلا شماره رو از لاین پاک کردم و تمام کارهارو انجام دادم ولی نمیتونم ب کشور ها کانکت بشم وقتی میزنم رو کشور ها ۲تا گزینه هست یکی بازار و پلی استور تو بازار ک میگه مجود نیست تو پلی استور هم بلد نیستم باید چیکار کنم یکی کمکم کنهههههههه

سلام مجدد ...من تمام این کارهارو انجام دادم و همه کشورهارو هم اورد ولی نمیدونم چجوری کانکت بشم هی میره تو پلی استور لطفا کمکم کنید

چ جوری کانکت میشی

چ جوری کانکت میشی
پاسخ }}}}
برنامه باز کننده فایل کشورها در پست اول قرار داده شده میتونید دانلود کنید openvp

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
(07-04-2014، 05:37 PM)'hasti70' نوشته:

قبلا شماره رو از لاین پاک کردم و تمام کارهارو انجام دادم ولی نمیتونم ب کشور ها کانکت بشم وقتی میزنم رو کشور ها ۲تا گزینه هست یکی بازار و پلی استور تو بازار ک میگه مجود نیست تو پلی استور هم بلد نیستم باید چیکار کنم یکی کمکم کنهههههههه

چ جوری کانکت میشی

چ جوری کانکت میشی

سلام

این به خاطره اینه که شما برنامه ی OPEN VP رو  ندارید
برای این که اون اتفاقی که میگید نیفته برنامه ی موبو مارکت رو از لینک زیر دانلود کنید و وقتی اون پیغام رو برای شما نشون داد روی علامت موبو مارکت کلیک کنید تا برنامه براتون دانلود بشه

بعدش وارد همون برنامه ی اول بشید و به کشورا کانکت بشید و استیکر هارو بگیرید...

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
(07-06-2014، 03:11 AM)'°Masood°' نوشته:
چجوری باید ip رو به کشور مورد نظر تغییر بدیم؟!!!

با استفاده از برنامه های موجود میشه این کارو انجام داد

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سلام عالیه دمتون گرم
میشه کشورای دیگه هم بذارید یعنی میشه همه کشورا رو‌بذارید
ممنون میشم[img=31x26]images/smilies/Flower.gif[/img]