برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
رایگان صورت به اپراتورها همه شارژ خرید

خرید شارژ همه اپراتورها(رایگان)
Heart 
آموزش دریافت شارژ رایگان

اختصاصی براتو

خوب دوستان طی نظرسنجی که شد قرار شد من اول آموزش دریافت شارژ رو بزارم و بعد از اون خرید رایگان از مارکتها و...

خوب شروع میکنیم:
موارد مورد نیاز
1-دو عدد سیم کارت
2-گوشی روت شده
3-عابربانک با رمز دوم

همه چی در فایل موجود میباشد

بعد از دانلود حتما اول فایل مقدمه را بخوانید و بعد آموزش را
پسورد فایل زیپ:Mohammadreza.KHASTAN
(پسورد به بزرگی و کوچکی حروف حساس است)
پسورد دانلود:MohammadrezaKhastan

آموزش های بعدی:
1-خرید از مارکت ها و سایتهای غیر ایرانی
2-نفوذ به گوشی اندرویدی
و...

نکته:در روز بیشتر از 50هزارتومان شارژ دریافت نکنید وگرنه اکانت شما به طور کل بسته میشود
اگه استقبال بشه مطالب بعدی زودتر قرار داده میشود.
تشکر و اعتبار یادتون نره

لینک دانلود:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

با ما همراه باشید

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
}}}}
تاپیک تکراری هست.
قبلا خودم گذاشتم.
}}}}
سپاس شده توسط: MMkm ، mozhde0
(11-13-2015، 04:19 PM)امـــԹʍɿՌیـــنــم نوشته:
تاپیک تکراری هست.
قبلا خودم گذاشتم.

شما فایل زیپ رو دانلود کن.میبینی که اختصاصی ساخته شده...

Common نرم افزارها تغییر کرده و اسکریپت های جدیدی وارد نرم افزار اصلی شده
لطفا امتحان کنید،از همه لحاظ تست کنید بعد بگید خودتون گذاشتین یا نه
}}}}
سپاس شده توسط: MMkm
خسته نباشی دلاور.
یه فایل مقدمه اضافه کردی اختصاصیش کردیا!!! Cool
درسته موضوع این شارژ مثل اوایل نیست و جریانش دریافت امتیاز به ازای معرفیه ولی بازم خیلی قدیمی شده، همونطور که دوستمون گفته تاپیک تکراریه.
منبع اطلاعاتت بروز نیستا  Laugh
استفاده از یک نام کاربری هم یادت نره

}}}}
سپاس شده توسط: MMkm ، mozhde0
sp.alijaniخسته نباشی دلاور.
یه فایل مقدمه اضافه کردی اختصاصیش کردیا!!! Cool
درسته موضوع این شارژ مثل اوایل نیست و جریانش دریافت امتیاز به ازای معرفیه ولی بازم خیلی قدیمی شده، همونطور که دوستمون گفته تاپیک تکراریه.
منبع اطلاعاتت بروز نیستا  Laugh
استفاده از یک نام کاربری هم یادت نره

خوب خیلی سعی میکنی تیکتو بندازی :D عزیزم شما نرم افزار ها رو یکیشو دیکد کن بعد من منتظر نظرت هستم ،میبینی که بعد از دیکد کردن تغییرات کلی داده شده نسبت به نرم افزار مشابه،پس لطفا اطلاعاتتو ببر بالا بعد بیا تیکه بنداز....!!!!! راجبه‌ استفاده از یک نام کاربری روز اول بهم گفتن،و دیگه اون اکانت انلاین نشد و اینکه شما داری الان دوباره میگی فقط قصدتت تیکه انداختنه لطفا درست برخورد کن ،چون هیچ اکانتی دیگه در کار نیس
}}}}
سپاس شده توسط:
ببین کاربر عزیز،دوست من: هیچ نیازی به انداختن تیکه ندارم!!!
تاپیک رو دیدم به نظرم تکراری اومد نظرات رو خوندم دیدم مدیر بخش نوشته تکراریه شما گفتی تغییرات داره واسه همین دانلود کردم فایل pdf رو خوندم دیدم چیزیه که قبلا خوندم و چیز جدیدی اضافه نشده بازم واسه تست برنامه رو نصب کردم هیچ تغییری نداشت.
حالا این دیکد کردن رو که میگی حداقل توضیح بده شاید من و بقیه دوستانی که فکر میکنیم همون قبلیه متوجه بشیم.تو راهنما هم که تو عکسا حتی چیز اضافه ای نبود.
در خصوص نام کاربری هم من به شخصه ip کاربرا و ip تاپیک های ارسالی رو اکثر وقتا چک میکنم و البته اعتبارات تشکرهای تاپیک های جدید و گذشته و...
بازم ذکر میکنم شاید چیزی باشه ما بلد نیستیم حداقل توضیحشو بزار که یاد بگیریم چون تو فایل راهنما توضیح اضافه ای نبود

}}}}
سپاس شده توسط: MMkm ، Mamad Arty Boy B.D.H ، mozhde0
(11-13-2015، 09:46 PM)sp.alijani نوشته:
تاپیک رو دیدم به نظرم تکراری اومد نظرات رو خوندم دیدم مدیر بخش نوشته تکراریه شما گفتی تغییرات داره واسه همین دانلود کردم فایل pdf رو خوندم دیدم چیزیه که قبلا خوندم و چیز جدیدی اضافه نشده بازم واسه تست برنامه رو نصب کردم هیچ تغییری نداشت.
حالا این دیکد کردن رو که میگی حداقل توضیح بده شاید من و بقیه دوستانی که فکر میکنیم همون قبلیه متوجه بشیم.تو راهنما هم که تو عکسا حتی چیز اضافه ای نبود.
در خصوص نام کاربری هم من به شخصه ip کاربرا و ip تاپیک های ارسالی رو اکثر وقتا چک میکنم و البته اعتبارات تشکرهای تاپیک های جدید و گذشته و...
بازم ذکر میکنم شاید چیزی باشه ما بلد نیستیم حداقل توضیحشو بزار که یاد بگیریم چون تو فایل راهنما توضیح اضافه ای نبود

نرم افزار تغییر ایدی ایدی گوشی هارو عوض میکنه،این در صورتیه که بخاطر قابلیت soNبعضی گوشی ها مثل htc کاربرد نداره،با دیکد کردنش این قابلیت رو اضافه کردیم بهش
دیکد کردن یعنی باز کردن سورس کدهای یک برنامه برای تغییرات کلی یا جزیی در آن.بازم بگم یا کافیه؟؟
در رابطه با ای پی یکی از مدیران اخطار داد و من تاپیک مربوطه رو حذف کردم و تو پ.خ گفتم به مدیر،بعد از اون تذکر هیچ اکانتی (بجز همین اکانت) با ای پی من وارد نشده،میتونی whois بگیری تا مطمئن شی،من افزونه ای که تو مرورگرم گذاشتم (اگه خواستی لینک دانلودشو بهت میدم)هر 5دقیقه ای پی رو عوض میکنه چون تو کارایی که میکنم ای پی مو هرکسی نباید ببینه

نرم افزار اختصاصی براتو نوشته و ویرایش شده.
}}}}
سپاس شده توسط:
اینایی که میگید متوجه ربطش به این برنامه و گرفتن شارژو ... نمیشم.
سه تا برنامه هست که قبلا دیدم حالا میگید دیکد کنید ببینید تغییرات داره و ...باشه حرفی نیست خلاصه یکی پیدا میشه بیاد بگه تونسته استفاده کنه دیگه.
اخطارم من داده بودم که تو پیام خصوصی جوابمم داده بودید و تاپیک و پاک کردید.
بله در جریان تغییر ip هم هستم.
دیگه هم اسپم ارسال نمیکنم 
از بابت زحمتتونم تشکر، به امید فعالیت بیشتر
موفق باشید

}}}}
سپاس شده توسط: MMkm ، Mamad Arty Boy B.D.H ، mozhde0
(11-13-2015، 09:56 PM)2ma نوشته:

نرم افزار تغییر ایدی ایدی گوشی هارو عوض میکنه،این در صورتیه که بخاطر قابلیت soNبعضی گوشی ها مثل htc کاربرد نداره،با دیکد کردنش این قابلیت رو اضافه کردیم بهش
دیکد کردن یعنی باز کردن سورس کدهای یک برنامه برای تغییرات کلی یا جزیی در آن.بازم بگم یا کافیه؟؟
در رابطه با ای پی یکی از مدیران اخطار داد و من تاپیک مربوطه رو حذف کردم و تو پ.خ گفتم به مدیر،بعد از اون تذکر هیچ اکانتی (بجز همین اکانت) با ای پی من وارد نشده،میتونی whois بگیری تا مطمئن شی،من افزونه ای که تو مرورگرم گذاشتم (اگه خواستی لینک دانلودشو بهت میدم)هر 5دقیقه ای پی رو عوض میکنه چون تو کارایی که میکنم ای پی مو هرکسی نباید ببینه

2maیک بار من بهتون گفتم تاپیک تکراریه یه بار سپهرجان
کپی کردن یه پست vip بعد اضافه کردن یه متن با برنامه وورد که همه با کامپیوتر دانلود نمیکنند اختصاصی انجمن نمیشه که بیای تو متن بنویسی تغییرکرده و غیره....
من همون اول دانلود کردم اسم فایل هارو دیدم فهمیدم تکراریه بعدم این تاپیک چندماه پیش گذاشتم ک اگر تغییری کرده بود ٪۱۰۰میذاشتم
بعدم شاخ شونه کشیدن کار درستی نیسی شخصیت ادم رو نشون میده.
بعدم دیگ واسه مدیر شاخ شونه نکش.
یاعلی
}}}}
سپاس شده توسط: MMkm ، sp.alijani ، mozhde0
(11-13-2015، 11:40 PM)امـــԹʍɿՌیـــنــم نوشته:
(11-13-2015، 09:56 PM)2ma نوشته:

2maیک بار من بهتون گفتم تاپیک تکراریه یه بار سپهرجان
کپی کردن یه پست vip بعد اضافه کردن یه متن با برنامه وورد که همه با کامپیوتر دانلود نمیکنند اختصاصی انجمن نمیشه که بیای تو متن بنویسی تغییرکرده و غیره....
من همون اول دانلود کردم اسم فایل هارو دیدم فهمیدم تکراریه بعدم این تاپیک چندماه پیش گذاشتم ک اگر تغییری کرده بود ٪۱۰۰میذاشتم
بعدم شاخ شونه کشیدن کار درستی نیسی شخصیت ادم رو نشون میده.
بعدم دیگ واسه مدیر شاخ شونه نکش.
یاعلی
ببین بحث اصلا سر شاخ و شونه کشیدن نیس،این اخطاری هم که دادی ناحق بود،بیخیال مهم نیس،منو باش برای چ کسایی زحمت میکشم
موفق باشید
}}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان