برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حذف شماره تلفن از لاین

حذف شماره تلفن از لاین
با عرض سلامو خسته نباشید ،من دقیقا کارهامو انجام دادم یعنی ایمیل زدم با پسورد و کد 4رقمی هم دربافت کردم و ربطش دادم به فیس بوک اما الان متاسفانه 99درصد پر می کنه و ارور می ده ..نمی دونم چیکار کنم و من می تونم حتی از طریق کامپیوترمم وارد بشم اما اونجا هم تو قسمت تنظیمات نمی تونم پیداش کنم که دوباره شماره تلفنمو وارد کنم ..خواهشن اگر راه ممکنی هست مدد دهید ممنونم .....
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
دقیقا در قسمت حذف شماره تلفن گفته شده 
شما باید 
ادهای دریافتی
گروهای دعوت شده 
و بلاک لیست را خالی کنید تا بتونید وارد بشین

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: chavoshi
 ممنونم از جواب دادنتو اما ایا هیچ راهی وجود نداره واقعا خیلی این اکانتمو دوست دارم لطفا و می خواستم بدون من با کامپیوترم می تونم وارد بشم اونجا دیگه نمی دونم کاراشو چطور انجام بدم چون قسمت اکانتو پروفایل هیچ جا وجود نداره من شمارمو بر گردونم…
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
وجود داره
بالا سمت چپ توی لاین کامپیوتر همه ی گزینه هایی که تو موبایل هست وجود داره به جز شماره تلفن...
شما به قسمت تنظیمات برید و بلاک لیست و ادد و ...  خالی کنید بعد امتحان کنید تا وارد بشه

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، chavoshi
 واقعا ممنونم از راهنمای های خوبتون… فقط من به غیر بلاک لیستام که 12تا هستن حدودا 2هزار تا هایدنم دارم .و من ایا می تونم دوباره اگه نشد با شماره تلفنی که این ایدمو ساختم از اول لاینمو نصب کنمو شماره تلفنمو بدم منظورم تو قسمت New Users هستش می یان فرندامو با لایکام… ???..

خواشن جواب پی امم قبلیمو بدین ممنونم… .
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان