برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حذف شدن ومسدودشدن دربيتالك

حذف شدن ومسدودشدن دربيتالك
سلام من درحال. چت.بودم كه يه دفعه اي ازبيتالك پاك شدم باشماره ديكه هم رفتم اينجوري شدش. اخه من كه كاري نكردم مسدودبشم
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
}}}}
سپاس شده توسط:
سلام راهی نیست

امید دارم هنوز...?
}}}}
سپاس شده توسط: laidy
 سلام من در حال استفاده از بیتالک بودم که خارج شد هر کاری میکنم نمیشه دوباره وارد شم

}}}}
سپاس شده توسط: صفورا
 سلام بنده در حال چت بوودم كه يه دفه كلا اوومد بيرون الانم هر كاري ميكنم نميشه لطفا راهه حلشو بگين.مرسي

سلام بنده در حال چت بوودم كه يه دفه كلا اوومد بيرون الانم هر كاري ميكنم نميشه لطفا راهه حلشو بگين.مرسي

}}}}
سپاس شده توسط:
 slm..varede beetalk shodam didam zade sabte nam va vorod...badesh ham ye peygham dad ke az dastgahe digari varede sisteme shoma shodan, shoma kharej mishin...gozineye virod ro click kardam tel o pasamo zadam ama okey nashod..chikar bayad kard hala?
}}}}
سپاس شده توسط:
 Salam beetalk am baz nemishe ba ye dastgaahe dge ham shomaramo vaared kardam goft your beetalk is banned chikar konaaaaam?!?! :'(
}}}}
سپاس شده توسط:
سلام
من در حال استفاده از بیتالک بودم که یه دفعه حسابم پاک شد هر کاری میکنم هم با شماره ای دیگه نمیره
}}}}
سپاس شده توسط:
سلام خسته نباشید بیتاک من مسدود شده باید چیکار کنم ک از مسدودی در بیام لطفا کمک کنید مرسی
}}}}
سپاس شده توسط:
 Slm man dakhele beetalk bodam yedafe umad biron dgam nemire yani masdod shodam?? Chochon Ba shomare dg BAz mishe AMA Ba shomare kkhodam na.mishe komakam konid

}}}}
سپاس شده توسط:
(09-06-2014، 09:53 AM)67Rahele نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
 Slm man dakhele beetalk bodam yedafe umad biron dgam nemire yani masdod shodam?? Chochon Ba shomare dg BAz mishe AMA Ba shomare kkhodam na.mishe komakam konid

سلام 
در صورت مسدود شدن پیام میده که شما مسدود شدین 
برای ساخت حساب جدید هم در قسمت ساخت حساب میتونید بسازید 

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
}}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان