برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
جک جدید

جک جدید
Star 
داشتم یه فیلم هندی نگاه میکردم ،اولش نوشت این فیلم براساس اتفاقات واقعی ساخته شده….بعد تو فیلم یارو تو دعوا شصت نفر رو کشت بعد با یه موتور پرید بال هواپیما رو گرفت فرار کرد!!!…… یعنی ظلمی که هندی ها در حق سینمای اکشن کردند هیتلر در حق بشریت نکرد

معلم : بگو ببینم تیمور لنگ چه طور به حکومت رسید؟
دانش آموز:آقا اجازه لنگ لنگان !

خدایا ….

یه سوال ازت دارم

جون من ، این تن بمیره …..

بگو این همسر اینده ما رو کجا قایمش کردی ؟؟؟؟؟

فک کنم دیگه وقتشه هااااا
…….
نکنه ما رو کامل خلق کردی!!!!!!!!!!!؟؟؟؟

و تلویزیون داشت میگف میلیونها سال طول میکشه تا ازبقایای موجودات زنده نفت تشکیل شه.. یهو بابام برگشت به من گف یعنی اگه الان چالت کنم شاید میلونها سال دیگه به درد بخوری!!!

مؤدبانه:اوکی،بازم دستت دردنکنه؛

.

.
حقیقت:خاک تو سرت،بازم به هیچ دردی نخوردی!

یه گوشی جدید خریدم تا روشنش کردم پیام داد:

ابتدا زبان خود را وارد کنید

منم زبونمو به زور از پشت باتری کردم تو …

هیچی دیگه گوشیم سوخت
!!!
خواستم بگم الکی گول این حرفا رو نخورید…

دلم واسه نسل بعد میسوزه
با یه مشت پدربزرگ ابرو برداشته میخوان چه کنن؟!!!

رفتم گوگل زدم (نیمه گمشده من)عکس یه دختر خوشگل آورد.اصلا فکر نمیکردم نیمه گمشدم دختر باشه.البته بین خودمون باشه عکس چند تا میمون و بز هم آورد.اما من ترجیح میدم همون دختره باشه.کیه که دلش نخاد

روی بیلبورد زده سیو همان سیب است لره میگه: دروغ میگه من خوردم صابون بيد.

لره داشته با اخم پولکی می خورده بهش میگن چته؟میگه : والله ما هر حرفی بزنیم شما میگین لره نمی فهمه

ولی به خدا این چیپسا شیرینه …

ترجمه ی I LOVE YOU به زبان لری : دردت بزنه تنگ دلم

تو مراسم ختم لره بلندگو میگه :مرحوم وصیت کرده ، سیاه نپوشین .
یکی داد میزنه : مرحوم گه خورده ، ما به احترامش می پوشیم .

لره آزمایش ادرارش گم میشه میگه بله دیگه مملکت بخور بخوره!

ترکه یه چک سفید امضا پیدا میکنه جلو مبلغش مینویسه” خدا تومن” میبره میده به بانک. بعد میبینن ترکه داره کیسه کیسه پول از بانک میبره بیرون میرن ببینن چه جوریه که بهش پول دادن میبینن رئیس بانکه لر بوده

یک لر بعد از ۱۰ دقیقه از باجه تلفن بیرون میاد یه نفر ازش میپرسه سالم بود میگه آره فقط آفتابه نداشت

لره هر روز زنگ يك كليسا رو مي زده و در مي رفته. آخر پدر روحاني شاكي ميشه، يك روز پشت در كمين مي كنه، تا طرف زنگ مي زنه، خرشو مي گيره و مي پرسه چيكار داري؟ يارو حول ميشه، با تتپته ميگه: ببخشيد، حضرت عيسي هست؟!

يه روز به لره ميگن با درخت بيد جمله بساز ميگه:توحياط ما يه درخت بيد بيد ميگن:بيد نه وبود ميگه:تو حياط مايهدرخت بود بيد

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، حدیث20

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان