برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تعویض گوشی بدون پاک کردن لاین

تعویض گوشی بدون پاک کردن لاین
 سلام خسته نباشی اگه من بخوام گوشیموعوض کنم ولاینموپاک نکنم یعنی تو گوشی جدیدهم لاین نصب شده ومن اگه سیم کارتموبندازم توش محتویات لاینم پاک میشه یانه
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
ایمیل ثبت کن بعد خارج که شدی میتونی دوباره وارد بشی حالا با گوشی خودت یا یک گوشی دیگه تفاوتی نداره

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON ، SAEED MOHAJER ، minoz
 سلام خسته نباشید آقای ذاکری ببخشیدوقتتونومیگیرم حالا اگه دونفربخوان گوشیاشونوباهم عوض کنن بایدچیکارکنن که لاینشون بمونه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(01-27-2015، 08:23 PM)scorpinoos نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
 سلام خسته نباشید آقای ذاکری ببخشیدوقتتونومیگیرم حالا اگه دونفربخوان گوشیاشونوباهم عوض کنن بایدچیکارکنن که لاینشون بمونه

سلام
کلا ایمیل ثبت کنی مشکلی پیش نمیاد هر کدوم میتونند وارد حساب خودشون بشن 
برای خارج شدن از حساب از حذف داده های برنامه استفاده کنید و بعد برای ورود line user login که باید ایمیل و رمزی که ثبت کردی وارد کنی تا وارد حساب بشی

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: minoz
سلام خسته نباشین من جیمیل و پسورد به لاین دادم میخوام شمارم بردارم تمام مراحل هم طی کردم موقع رجیسترشدن 100نمیشه گاهی تا99 میره گاهی کمتر خطا میده ووارد نمیشه اگه چیزی ب ذهنتون میرسه ممنون میشم راهنماییم کنین چون نمیخوام اکنتم ازدست بدم ضمنا دفعه اولم هم نیست شمارمو برمیدارم اینبار ب این مشکل اساسی خوردم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(02-08-2015، 12:33 AM)alireza1223 نوشته:
سلام خسته نباشین من جیمیل و پسورد به لاین دادم میخوام شمارم بردارم تمام مراحل هم طی کردم موقع رجیسترشدن 100نمیشه گاهی تا99 میره گاهی کمتر خطا میده ووارد نمیشه اگه چیزی ب ذهنتون میرسه ممنون میشم راهنماییم کنین چون نمیخوام اکنتم ازدست بدم ضمنا دفعه اولم هم نیست شمارمو برمیدارم اینبار ب این مشکل اساسی خوردم

سلام 
باید با لاین کامپیوتر وارد بشی و ادهای دریافتی و گروهای دعوتی لیست بلاک را پاک کنی 
بعد میتونی وارد بشی

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO ، ذلال اشک
(01-25-2015، 09:12 PM)سلامو خسته نباشید من ی سوال داشتم در مورد لاین اگه ی نفر نه ایمیلشو درست کنه نه ای دی و گوشیشم خراب بشه تو گوشی جدید هیچ رای برای برگردوندن اطلاعاتش نداره ممنون نوشته:
 سلام خسته نباشی اگه من بخوام گوشیموعوض کنم ولاینموپاک نکنم یعنی تو گوشی جدیدهم لاین نصب شده ومن اگه سیم کارتموبندازم توش محتویات لاینم پاک میشه یانه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(01-25-2015، 09:12 PM)scorpinoos نوشته:

سلام با حساب خودت میتونی وارد بشی اما پیام هات پاک میشه ولی فرند ها و گروه ها هست و پاک نمیشه

آرامـش یعنـی ایـ Heart ـن دیگه نزنه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان