برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تعرفه های اینترنتی ایرانسل

تعرفه های اینترنتی ایرانسل
#1
Heart 


مراسم شب گذشته وزارت ارتباطات را به نوعی می توان نقطه عطفی در صنعت تلکام ایران دانست. همانطور که پیش از این نیز گزارش دادیم، دیشب وزیر ارتباطات خبر اعطای مجوز خدمات نسل سوم موبایل را به ایرانسل و شرکت مخابرات، اعلام کرد.


ایرانسل پیش از این نیز توانسته بود پروانه ارتقا شبکه خود به نسل سوم را به دست آورد و از این طریق دوره آزمایشی اینترنت ۳G خود را آغاز نماید. اکنون طی مجوز جدیدی که صادر گشته، این شرکت می تواند خدمات خود را به صورت سراسری در ایران ارائه کند.
بر همین اساس دقایقی پیش، روابط عمومی ایرانسل تعرفه های اینترنت همراه و بسته های افزایشی جدید این شرکت را در اختیار رسانه ها قرار داد. در ادامه مطلب می توانید این موراد مشاهده نمایید.
ساعات خوش اینترنت همراه: هر کیلو بایت، تنها ۱ ریال
بهای این سرویس ، شنبه تا چهارشنبه از ۲ بامداد الی ۸ صبح و در تمامی ساعات پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها، برای تمامی مشترکین ایرانسل تنها ۱ ریال برای هر کیلوبایت خواهد بود
بسته های اینترنت همراه


مشترکین دائمی و اعتباری می‌توانند از بسته‌های ویژه سرویس اینترنت همراه استفاده کنند. توجه داشته باشید در طرح سه ماهه حداکثر حجم قابل استفاده در هر ماه ۲۰۰ مگابایت استبسته‌های اینترنت همراه ایرانسل دارای مدت زمان محدود و میزان مصرف معین بوده و شما طبق تاریخ و سقف تعیین شده در بسته‌ها، می‌توانید از اعتبار موجود در آنها برخوردار شوید. حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته‌ها با توجه به قابلیت تمدید آن، ۳۰ روز است و در هر روز برای هر مشترک دائمی یا اعتباری، فقط یک بار فرصت سفارش بسته اینترنت همراه ایرانسل وجود دارد. اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید.

شارژ ویژه اینترنت همراه


با این پیشنهاد تشویقی، مشترکین اعتباری میتوانند با خرید کارت شارژ و شماره گیری کد #رمز شارژ*۱۴۵* از شارژ ویژه حساب اینترنت همراه و تخفیف ویژه بهره‌مند شوند. جزئیات این طرح در جدول زیر آمده است
:


نحوه اطلاع از حساب
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان