برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بک زدن بازیابی اکانت پاک شده و تغییرid

بک زدن بازیابی اکانت پاک شده و تغییرId
منبع:B.D.H Happy Boy
واتفاز و انجمن براتو ...خوب میریم سراغ آموزش خیلے ها از من پرسیدند که بعضے جاها دیدم که طرف ایدیش رو پاک کرده و دوباره برگشته خوب اول از هر چیزی بگم که اگر دیلیت اکانت کنید یعنی تو قسمتMore/profile/delete My Accountبرید و ایدیتون را پاک کنید به هیچ عنوان ایدیتان بر نخواهد گشت.خوب این دیلیت اکانت چےهست؟؟! منبع:B.D.H Happy Boy
واتفاز و انجمن براتو ....اینو بگم قبل هرچیزے که این کار چه فایده ای دارد:بعضے وقت ها میخواهید کل ادلیست تونو رو پاک کنید و باید آنها را بلاک کنید و از بلاک لیست آنها را پاک کنید.که این کار از حوصله خارج است ولے بااین کار همه بلاک لیست و دوستانتان پاک میشود باوجود اینکه پست هایتان و استیکرهایتان(رایگان و پولے)ازبین نخواهد رفت واگر بطور ایدیتون پرید میت نید از این روش بر گردانید ای دیتان را(منبع:B.D.H Happy Boy
واتفاز و انجمن براتو)
خوب میریم سراغ آموزش:اول یه شماره موبایل از سایت یا خودتان(نظر من هپی بوی خودتون بهتر) وارد میکنید و اون رو ثبت میکنید بعد که شماره رو ایدیتان ثبت شد فیسبوک را از حالت Unlinkخارج میکنم. منبع:B.D.H Happy Boy
واتفاز و انجمن براتو ...اگر شماره سایت زدید که منتظر می شوید که شماره بپره و اگر شخصی باشه به یکی شماره را می دهید تا بزنه تا از روی ایدی شما بپره بعد از این کار شما دیلیت اکانت می شوید و حال باید به قسمت تنظیمات گوشی رفته و برنامه لاین را کلیر دیتا و بعد توقف اجباری(Force Stop)کرد. منبع:B.D.H Happy Boy
واتفاز و انجمن براتو بعد از این کار وارد لاین شوید و با ایمیلی که روی ایدی رجستر کرده اید وارد شوید و بعد از زدن ایمیل به صفحه بعد میروید که از شما شماره میخواهد که پایین آن نوشته شده است و بر روی فیسبوک کلیک login facebookکرده بعد ایدی شما برمیگرذ فقط بآین تفاوت که اد لیستی ندارید. نکته:شما میتونید ایدی تان رو عوض کنید چون پاک میشه که ترفند عوض کردن ای دی هم است واقعا جالبه منبع:واتفاز و انجمن براتو وهپی بویD: کپی برداری بدون منبع شرعا حرام است و من رازی نیستم
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
}}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، Master.stine ، فاطمہ ، hassan7935 ، HAPPY BOY 2
اصن نگرفتم چی شد ツ

دستتو بیار به سمتم   از کل دنیا دست میکشم...
}}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy
تو فقط با ریجست کن با شمار وایمیل و فیس بعدش برو شمارو بده یکی بحدفه همینه خلاصش
}}}}
سپاس شده توسط:
بهتره عنوان باشه حذف تمام ادلیست تا بک !

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
}}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy
اخه اینطوری بیشتر نگاه میکنن میدونیツ
}}}}
سپاس شده توسط:
اول اموزش مطرح کردید منبع آموزش و ... قبلا هم در همین بخش آموزش قرار گرفته دلیل نداره پست های تکراری برای امتیاز و آبدیت درچه کاربری بالا بیارید .

آموزش های بهتری هم هست بهتره غیر تکراری قرار دهید .

آموزش کامل :
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

بسته شد ./
}}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy ، Zakeri M

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان