برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
به زودی استفاده ازvpn جرم می شود

به زودی استفاده ازvpn جرم می شود
رئیس پلیس سایبری کشور با اشاره به اینکه توسعه و تقویت همکاری‌های بین المللی یکی از اولویت‌های پلیس سایبری کشور در سال ۹۳ است در خصوص آخرین وضعیت جرم انگاری vpn توضیح داد و گفت: vpn باعث بالا رفتن هزینه کشف جرم برای پلیس فتا شده است.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سردار کمال هادیانفر، رئیس پلیس سایبری کشور در خصوص آخرین وضعیت جرم انگاری vpn گفت: ابتدا به کلیه کاربران کشورمان توصیه می کنیم که از وی پی ان استفاده نکنند زیرا تمام اطلاعات آنها در اختیار مالک اصلی سرور وی پی ان قرار می‌گیرد و این آسیب جدی است؛ در این خصوص می توان گفت یکی از درآمدهای عمده مجرمان، فروش وی پی ان و اطلاعات کاربران است، اطلاعاتی که با استفاده از روش های Data mining تحلیل می‌شود اطلاعاتی که شاید مالک اطلاعات هم از جزئیات و بعضاً اهمیت آن بی اطلاع باشد.
رئیس پلیس سایبری کشور گفت: پنهان ماندن هویت یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران سالم در دنیا است که البته راه‌های زیادی برای شناسایی مجرمان وجود دارد ولی بعضاً دارای هزینه و نیازمند زمان است.
این مقام ارشد انتظامی گفت: همانطور که اکثر کاربران فضای سایبر می دانند زمانی‌که مجرمان از vpn یا ip changer استفاده می‌کنند هم هزینه کشف جرم را برای پلیس بسیار بالا می‌برند و هم قدرت ریسک مجرمان افزایش پیدا می‌کند بنابراین برای اینکه این دو مقوله کنترل شود لایحه جرم انگاری تولید و خرید و فروش و استفاده از vpn در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در حال بررسی دقیق و همه جانبه است.
او گفت: قوه مقننه به زودی بحث vpn را جرم‌انگاری کند تا دغدغه بسیاری از خانواده‌ها برای جلوگیری از تهدیدات متصور برای فرزندان، نوجوان و جوانان‌شان رفع شود و قدرت ریسک مجرمان در ارتکاب جرایم به شدت کاهش یابد.
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: fereshteh94
دوست عزیز حواست باشه که اختار نگیریا!!!!!!!!
پاسخ }}}}
(03-26-2015، 03:17 PM)B.D.H Happy Boy نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
دوست عزیز حواست باشه که اختار نگیریا!!!!!!!!

مگه مطلبم مشکلی داره؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد?
نه داداش مشکلی نداره  ولی ما هدفمون اینه که بهترین برنامه ها و ترفند ها رو بزاریم  با تشکر    :Flower:
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy ، B.D.H Happy Boy
(03-26-2015، 03:37 PM)سَــ051ـــرْدارْ نوشته:
نه داداش مشکلی نداره  ولی ما هدفمون اینه که بهترین برنامه ها و ترفند ها رو بزاریم  با تشکر  Flower
اوکی از این به بعد سیع میکنم بهتر عمل کنم
پاسخ }}}}
(03-26-2015، 03:38 PM)jokers نوشته:
نه داداش مشکلی نداره  ولی ما هدفمون اینه که بهترین برنامه ها و ترفند ها رو بزاریم  با تشکر  Flower
خیلی ممنون از توجهت Heart  راضیم ازت
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy
(03-26-2015، 03:41 PM)سَــ051ـــرْدارْ نوشته:
(03-26-2015، 03:38 PM)jokers نوشته:
خیلی ممنون از توجهت Heart  راضیم ازت

خخخخخخخخخخخ Laugh فدات Heart
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان