برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بهبودی چشمگیر اینستاگرم در نسخه وب

بهبودی چشمگیر اینستاگرم در نسخه وب
#1

بعد از خبر نگران کننده‌ی هک شدن اینستاگرم ، شاید این کار کمی کاربران را دلگرم کند. اما آیا چنین موضوعی به فراموشی سپرده خواهد شد؟
بگذریم،بهبودی نسخه وب ، برای این شبکه اجتماعی ، یک قدم رو به جلوست که میتواند مورد توجه کاربران قرار گیرد.بیشتر کاربران اینستاگرم حداقل یک بار شده که بخواهند به وبسایت آن مراجعه کنند اما اولین چیزی که دستگیرشان میشد این بود که باید سالها صبر کنند تا بتوانند وارد حساب کاربری خود شوند.
نکته بعدی هم این بود که این وبسایت ظاهر زیبایی برای کاربران نداشت و محیطی بسیار کسل کننده داشت.
اما الآن با تحولات جدیدی که در این وبسایت صورت گرفته ، نسخه وب بسیار به نسخه های Android و iOS خود نزدیک شده و از تغییرات مثبت دیگر در این وبسایت ، افزایش سرعت در لود شدن صفحات آن است.
البته با توجه به اینکه اینستاگرم عکس های کاربر را بصورت همزمان لود میکند و حجم داده های هر صفحه نسبت به دیگر وبسایت ها سنگین تر است ، طبیعیست که روند بالا آمدن وبسایت کمی زمانبر ( اما بسیار کمتر از قبل ) باشد.


اینجا شما دقیقا مانند نسخه های اینستا گرم که برای تلفن های هوشمند میباشد،میتوانید تصاویر را مشاهده کنید و مانند یک آلبوم آنها را ورق بزنید.


این میتواند یک کمک بزرگ به کاربرانی که تلفن هوشمند ندارند و یا تلفنشان در دسترسشان نیست باشد. امید وارم که این تغییرات فقط جنبه ظاهری نداشته باشند و اینستاگرم ، فکری هم به حال حفره های امنیتی خود بکند.برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان