برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
بزودی اپراتور تالیا با همراه اول ادغام خواهد شد

بزودی اپراتور تالیا با همراه اول ادغام خواهد شد!
#1
Smile 
تالیا یکی از اپراتور هایی بود که زمانی به قول خودمان برای خود اسمی و رسمی برهم زده بود.شرکتی که بعد ها شعارش” بگرد بخند زندگی کن” شد و خیلی تلاش کرد تا با سایر اپراتور ها در یک سطح قابل قبول قرار بگیرد.کسی می داند جایگاه فعلی این اپراتور کجاست؟ در کجای گردونه ی رقابت بین سایر اپراتور ها قرار دارد؟ با ما همراه باشید تا سری به تاریخچه ی این اپراتور بزنیم.شرکت تالیا توسط مجتمع صنعتی رفسنجان عرضه گردید. این شبکه به طور رسمی از سوم خرداد ۱۳۸۴ ابتدا در تهران و به تدریج در سایر شهرها و مراکز استان‌ها سرویس دهی خود را آغاز کرد و درسال 1391 شرکت تعاونی مجتمع صنعتی رفسنجان، سهامدار ۴۳ درصدی خود در اولین پیمانکار- اپراتور تلفن همراه اعتباری تالیا را به شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران و بنیاد تعاون سپاه فروخت.شرکت‌های مبین‌ایران زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و بنیاد تعاون سپاه دو خریدار سهام مجتمع صنعتی رفسنجان هستند؛ دو خریداری که هر دو به طور مشترک بلوک مدیریتی سهام شرکت مخابرات ایران را نیز خریداری کرده‌اند و در حال حاضر مالکان شرکت مخابرات ایران به شمار می‌روند.


بدورد تالیا!

به نقل از خبرگزاری فارس:

پروژه تالیا پیمانکار شرکت مخابرات ایران برای ارائه سیم‌کارت‌های اعتباری است. هم‌اکنون در پروژه تالیا 43 درصد سهام متعلق به شرکت گسترش ارتباطات تالیا و 57 درصد متعلق به شرکت مخابرات ایران است.
شرکت گسترش ارتباطات تالیا که ۴۳ درصد از پروژه BOT تالیا را دراختیار دارد متعلق به شرکت تابا و شرکت تابا متعلق به بنیاد تعاون است. همچنین شرکت مخابرات ایران که ۵۷ درصد سهام تالیا را دراختیار دارد متعلق به شرکت مبین و شرکت مبین متعلق به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) است.
قرار است سهام شرکت گسترش ارتباطات تالیا که شامل ۴۳ درصد سهام تالیاست توسط همراه اول خریداری شود و به این ترتیب ۱۰۰ درصد سهام تالیا به مخابرات ایران و همراه اول تعلق خواهد داشت.
پس از انتقال سهام، سیم‌کارت‌های تالیا با حفظ نامبرینگ به شبکه همراه اول منتقل خواهد شد و همراه اول پشتیبانی‌کننده سیم‌کارت‌های تالیا خواهد بود.
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان