برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
برگردوندن اکانت قبلی

برگردوندن اکانت قبلی
سلام
من چون میخواستم گوشیمو عوض کنم لاینو از تو گوشیم پاک کردم بعد حالا که با گوشی جدید و همون شماره اومدم تو لاین. فرندام پاک شدن. الان من باید چکار کنم؟ من اون فرندامو میخوام. خواهشا کمکم کنین

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
باید قبلا ایمیل ثبت میکردی که با ساخت حساب جدید حساب قبلی پاک شده و هیچ راهی نیست 

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: minoz
(11-20-2014، 10:08 PM)'Zakeri M' نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام
باید قبلا ایمیل ثبت میکردی که با ساخت حساب جدید حساب قبلی پاک شده و هیچ راهی نیست 

(11-20-2014، 10:08 PM)'Zakeri M' نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام
خب من ایمیل ثبت کرده بودم تو لاین قبلیم. حتی با اون ایمیل با کامیپوتر هم میومدم لاین

خب من ایمیل ثبت کرده بودم تو لاین قبلیم حتی با کامیپوتر هم که میومدم لاین با اون ایمیل میومدم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
خب الانم با همون ایمیل وارد شدید؟

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
من الان با اون ایمیل وارد شدم پیجم بالا اومد عکسم بالا اومد حتی اون کسایی که لایکمم کردن بالا اومدن ولی جزو فرندام نیستن. فرندای الانم اونایی که فقط شمارشونو دارم هستش تازه اینا هم پیجشون بالا نمیاد. جالب تر اینه که پستای کل فرندای قبلیم دیشب تو تایم لاینم بودن ولی وقتی لایک میکردم پستشون پاک میشد. لاینم ورژن 4.6.1. روی عکس اونایی که لایکم کردن میزنم فرند دزدی میشه و واسشون درخواست میره. الان به نظر خودم فرندام هیدن شدن . به نظر شما باید چکار کنم؟
ببخشید طولانی شد
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
شما قبلش مسافرتی یا جایی نرفتید؟(قضیه داره ترسناک میشه)
به یه وای فای پرسرعت وصل بشید

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
فرندات دیگه برنمیگرده
شما لاینتو ک پاک کردی بعدش با همون شماره ی اکانت جدید ساختی و اکانت قبلیتو کلا پاک کردی ولی ریکاوری اطلاعاتت تو ایمیلی ک وارد کردی هنوز موجود بوده که وقتی با ایمیل اومدی تمام پستات و لایکات سرجاشه ولی فرندات صفره
این روشو خیلیا انجام میدن ک دنبال لایک هستن و فول فرند شدن و میخوان همه فرنداشون بکل پاک شه ولی لایکاشون تکون نخوره
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، Hamid.star

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان