برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اکتیو کردن ویندوز با اسکایپ حتی کرک بدون نصب مجدد

اکتیو کردن ویندوز با اسکایپ حتی با کرک کردن ویندوز بدون نصب مجدد ویندوز
#1
Star 
همانطور که همه می دانیم ، اگر برای فعال سازی ویندوز از کرک استفاده نماییم ، دیگر قادر به فعال سازی ویندوز به روش اسکایپ نخواهیم بود و باید مجددا ویندوز را عوض کنیم.

امروز ، دو روش را برای فعال سازی قانونی ویندوز های 7 و 8 و 8.1 حتی با کرک کردن ویندوز با انواع فعال ساز ها بدون نصب مجدد ویندوز را برای شما آماده کردم که امیدوارم برایتان مفید واقع شود ( این روش ها تست شده می باشند)

حال به سراغ این آموزش می رویم:
همانطور که اطلاع داریم ، معمولا کرک ها برای فعال سازی ویندوز تغییراتی در فایل های ویندوز ایجاد می کنند که این تغییرات باعث می شود که با دانلود کردن یکی از آپدیت های مایکروسافت ، ویندوز تا ابد اکتیو دائمی نگردد و حسابی اعصاب کاربران را خرد کند! و حال خبر بد برای کابرانی که با کرک اکتیو کردند ، این است که باید مجددا ویندوز را نصب کنند.

حالا باید به دنبال نرم افزاری در ویندوز بگردیم که لحظه به لحظه از حالت های ویندوز نسخه پشتیبانی تهیه می کند . بله ! این نرم افزار ، System restore است!

با این نرم افزار ، قادر خواهید بود ویندوز را به زمان مورد نظر به عقب برگردانید و هم تغییرات ایجاد شده را به حالت قبل و خوشبختانه تمام ویندوز های مایکروسافت ( از ویندوز XP به بالا) دارای این نرم افزار هستند.

روش برگرداندن تغییرات برای ویندوز 8 و 8.1 و ویندوز 7 :

ابتدا به کنترل پنل بروید و سپس در حالت Large icons ، گزینه Action Center را انتخاب نمایید: ( در صورت پیدا نکردن ، می توانید در قسمت Search Control Panel ، عبارت System Restore رو جستجو کنید و می توانید مستقیما System restore را اجرا نمایید)برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنیدسپس ، مطابق شکل زیر گزینه Recovery را انتخاب نمایید:
برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنیددر این قسمت ، شما می توانید از دو روش برای بازگرداندن تغییرات ویندوز به زمان قبل باشید . 1- یا از طریق همین System restore که پیشنهاد می شود ( که الان توضیح خواهیم داد) 2- و یا از طریق Refresh PC ( که روشی ساده است و نیازی به آموزش نمی باشد . فقط در هنگام این کار ، باید DVD ویندوزتون رو باید داشته باشید) :
برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنیدحال ما System restore را انتخاب می کنیم. سپس در پنجره باز شده ، روی Next کلیک کنید.

صفحه جدیدی در این پنجره باز می شود که آخرین پشتیبان گیری ویندوز را که System restore انجام داده است را نشان می دهد . ( جالب اینجاست که حجم مشخصی از درایو ویندوز صرف این نرم افزار می شود ) اکثرا این نرم افزار ، زمانی پشتیبان گیری را انجام می دهد که برنامه ای نصب شده باشد. در لیست زیر ، شما می توانید هر یک از آیتم هایی که در زمان قبل از کرک شدن انجام گرفته شده است را انتخاب نمایید:

اگر هم اطلاعات داده شده ( مثل آخرین نرم افزار نصب شده ) برای شما کافی نمی باشد ، بر روی گزینه مورد نظر کلیک کرده و سپس بر روی دکمه Scan for affected programs کلیک کنید که پنجره زیر باز می شود:


حال در این پنجره به خوبی می توانید اطلاعات داده شده را که قبل و هنگام از نصب آخرین برنامه کرده اید را مطالعه نمایید. سپس در صورت تایید صحت زمان بازگردانی ویندوز ، بر روی دکمه Close کلیک کنید و پنجره بسته می شود . در این صورت ، بر روی Next کلیک نمایید :


این دیگر مراحل آخر کار است . شما می توانید دوباره اطلاعات داده شده مبنی بر زمان بازگردانی ویندوز به چه ساعت و تاریخی رو بخونید و در لیستی هم که در این پنجره هست می توانید ببینید که این نرم افزار چه درایو هایی رو به زمان قبل باز می گرداند.( البته مواظب باشید هر فایلی که در دسکتاپ و دانلود ها و Documents و... وجود دارد ، به زمان قبل بر می گردد و دیگر اثری از اطلاعاتی که جدیدا ایجاد شده خبری نیست . پس از آن ها در یک جای دیگر ، کپی بگیرید) و در صورت درست بودن زمان قبل از انجام کرک ، بر روی Finish کلیک کنید . در این قسمت ، چند دقیقه صبر کنید تا ویندوز ریست شود . ( البته در هنگام ریست شدن ویندوز هر یک از مراحل ریستور شدن اعم از ریستور کردن ریجیستری ، ریستور کردن فایل های سیستمی و ... را به شما نشان خواهد داد)

حال به زمان قبل از کرک کردن ویندوز خوش آمدید! به راحتی الان ویندوزتون رو با اسکایپ اکتیو کنید!

ضمن تذکر داده شده مبنی بر کپی کردن اطلاعات و فایل هایی که جدیدا ایجاد شده اند ( یعنی اطلعاتی که در زمان بعد از تاریخی که می خواهید ریستور کنید ) که در هنگام قبل از بازگشت ویندوز به زمان قبل، در یک درایو دیگر و یا هر جای دیگر به غیر از درایو ویندوز ، مسئولیت از دست دادن اطلاعات و فایل های کاربر به عهده خود می باشد.برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani ، سعید اچ ام پی


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان