برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
همه از انتقاد چیز

انتقاد از همه چیز
سلام.اقا یه نفر بیها مرتبط کنه انجمنو.تو همه قسمت ها همه چیز هست. از درخواست ادد تو استیکر لاین .از مشکل بیتالک تو انجمن بی ربط به بیتالک .تاپیک ها هم یا تکراری یا بدون ویرایشن.بعضی از تاپیک ها هم دیگه کارایی ندارن.قالب انجمن هم کلا هم قدیمی هم بی روحه.چرا هیچ کی به فکر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم اقا اگه میشه یه چت انلاین بالای صفحه بذارین بعضی مشکلات باید فوری ج داده بشه
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
1.دوست عزیز اول این که خودم 2 ماه پیش برای تایپک های بی مورد مثل بیتالک به جناب زاکری پی وی دادم و گفتن فقط ببندید موضوع رو حالا جدیدا میپاکیم
شما هر موضوعی رو که تکراریه یا این که در مورد بیتالک هست یا چیز دیگه که بی مورده همه رو خصوصی پیام کن خودم پاک میکنم
2.در مورد بخش هایی که کارایی ندارن جناب زاکری گفتن به زودی حل میشه
3.قالب انجمن 1 ماه یا کمتر جلو عید عوض شد و الانم خیلی شیکه نیازی به عوض کردن نداره اونم بگم قالب عوض کردن سختی خودشو داره مهم تر از همه فارسی کردنش که
سرور mybb خودش خارجیه
4.در مورد قسمت چت هم فکر کنم هاست انجمن نتونه ساپورتش کنه و باعث کندی در سرعت انجمن بشه و بخاطر همین برداشته شده
موفق باشید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: SKELETON ، Zakeri M ، shab hejran
(06-09-2015، 07:42 PM)danyal_pishro نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
1.دوست عزیز اول این که خودم 2 ماه پیش برای تایپک های بی مورد مثل بیتالک به جناب زاکری پی وی دادم و گفتن فقط ببندید موضوع رو حالا جدیدا میپاکیم
شما هر موضوعی رو که تکراریه یا این که در مورد بیتالک هست یا چیز دیگه که بی مورده همه رو خصوصی پیام کن خودم پاک میکنم
2.در مورد بخش هایی که کارایی ندارن جناب زاکری گفتن به زودی حل میشه
3.قالب انجمن 1 ماه یا کمتر جلو عید عوض شد و الانم خیلی شیکه نیازی به عوض کردن نداره اونم بگم قالب عوض کردن سختی خودشو داره مهم تر از همه فارسی کردنش که
سرور mybb خودش خارجیه
4.در مورد قسمت چت هم فکر کنم هاست انجمن نتونه ساپورتش کنه و باعث کندی در سرعت انجمن بشه و بخاطر همین برداشته شده
موفق باشید

1.من راستش هیچی حالیم نمیشه از انجمن.اونم الان که نامرتبه.فرق تاپیک و پست رو نمیدونم.یکی قبول زحمت کنه دیگه.
2. این به زودی یعنی کی؟
3. اگه به نظر شما خوبه که هیچی.بعدشم کاش قالب کلا عوض میشود.مثه خیلی از انجمن های دیگه که بر اساس مای بیبی نیست.گرافیکیشون بالاس.اشیانه لردفیلم و ...
4.باشه.اما به نظر من برا پاسخ گویی انلاین خیلی خوب بود.مثه دانشجویار
5. برا پاسخ گویی ممنون .از طرف همه هم از فعالیتتون متشکرم.
6.راستی اون wps connet رو من هنو منتظر شماره دوستتم.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
1.پست همین الان که شما دادی تایپک یعنی این که خودت ایجاد کردی
2.از جناب زاکری سوال کن
3.سرور mybb همونطور که گفتم فارسی کردن قالبش سخته اگرم بخوان سرور رو عوض کنن احتمال پاک شدن تمام موضوع های انمجمن هست پس سرور تغییر ندیم بهتره
4.شمارشو تو لاین واست میفرستم

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان