برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
افزایش سرعت گوشی های اندرویدی تا حدودی

افزایش سرعت گوشی های اندرویدی (تا حدودی)
خب دوستان با سلام خدمت شما اول بگم که سرعت گوشی به قدرت سی پی یو گوشی و فضای RAM گوشی بستگی داره که هرچی این RAM کمتر اشغال بشه سرعت بهتر میشه 

خب اول بگم که برنامه هایی برای خالی کردن RAM هستش که بهترینش clean master هستش که من توصیه میکنم ازش استفاده کنید
نکته بعدی اینکه بدون نرم افزار هم میتونید خالی کنید فضا رو برای این کار به تنظیمات گوشی و به قسمت برنامه ها برید سپس برید روی برنامه های درحال اجرا یا همون running apps و میتونید نرم افزار هایی که نیاز ندارید رو متوقف کنید 

خب حالا میمونه چندتا نکته دیگه :
سعی کنید گوشی خودتون رو به بالاترین سیستم عامل ارتقاء بدین یعنی گوشی بنده براش اپدیت 4.4.4. اومده سریع اپدیت کنم و نزارم همون 4.2.2 بمونه 
هرچی سیستم عامل ارائه شده برای گوشی بروز باشه سرعت بهتر میشه چون برنامه ها بهینه تر استفاده میشن 

نکته بعدی اینکه عکس های متحرک رو پاک کنید از صفحه زمینه که تو سرعت تاثیر داره و هم برای باتری مضر هستش 

نکته بعدی اینکه ویجت هارو از صفحه نمایش گوشی کم کنید و همچنین سعی کنید نرم افزار های گوشی بروز باشه 

همچنین از لانچر های سنگین استفاده نکنید چون فضای RAM رو زیاد اشغال میکنه و سرعت رو پایین میاره 

همچنین میتونید از کارت اس دی پرسرعت استفاده کرده که تو افزایش سرعت گوشی موثر هستش 

خب دوستان روش ها بسیار زیاده ولی بنده یه مقداری رو گفتم امیدوارم بدردتون بخوره
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO ، sp.alijani

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان