برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
کانال تلگرام چنل براتو انجمن از دست دادن

از دست دادن کانال تلگرام
سلام خدمت شما عزیزان گرامی Bye

من چندتا کانال داشتم که میخواستم دیلیت اکانت کنم و اما موقع دیلیت اکانت کانال هامو دیلیت نکردم که بعدش برم اکانتمو دیلیت کنم!
من بدون اینکه اول کانال هامو دیلیت کنم و بعدش برم دیلیت اکانت رو انجام بدم، همینجوری دیلیت امانت کردم و فکر میکردم بعد از دیلیت اکانتم کانال هایی که ساختم هم پاک میشه دیگه، اما نشد! دوباره با همون شماره جوین شدم تو تلگرام دیدم دیگه نمیتونم اون کاانل هامو مدیرت کنم. وقی وارد کانالی که ساختم میشم میگه JOIN!!!!!!!!!!!!
چیکار کنم؟ من ادرس کانال هامو میخوام! راهی نیست برگرده؟
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(05-22-2016، 11:19 AM)OwnIsm نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام خدمت شما عزیزان گرامی Bye

من چندتا کانال داشتم که میخواستم دیلیت اکانت کنم و اما موقع دیلیت اکانت کانال هامو دیلیت نکردم که بعدش برم اکانتمو دیلیت کنم!
من بدون اینکه اول کانال هامو دیلیت کنم و بعدش برم دیلیت اکانت رو انجام بدم، همینجوری دیلیت امانت کردم و فکر میکردم بعد از دیلیت اکانتم کانال هایی که ساختم هم پاک میشه دیگه، اما نشد! دوباره با همون شماره جوین شدم تو تلگرام دیدم دیگه نمیتونم اون کاانل هامو مدیرت کنم. وقی وارد کانالی که ساختم میشم میگه JOIN!!!!!!!!!!!!
چیکار کنم؟ من ادرس کانال هامو میخوام! راهی نیست برگرده؟
سلام...راهی نیس شما قبل از دیلیت اکانت می بایست چنج نامبر میزدین

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
حالا نمیشه به شرکت تلگرام پیامی فرستاد تا این مشکلمو حل کنه؟ (همونجوری که برای رفع ریپورت پیام میفرستیم!)!
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(05-22-2016، 12:50 PM)OwnIsm نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
حالا نمیشه به شرکت تلگرام پیامی فرستاد تا این مشکلمو حل کنه؟ (همونجوری که برای رفع ریپورت پیام میفرستیم!)!
یه رباته که به پیامای ملت عزیزمون راجب ریپورتی نمیتونه رسیدگی بکنه چی برسه به درخواستای دیگه Confuse

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani ، #Amir.pax BlackHat

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان