برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
تخمے ارور اح

ارور فیسبوک در لاین
Tongue 
[b]وقتی بک میزنم و میخوام وارد اک بشم شماره رو میدم همش این ارور رو میده هرشماره ای ک میدم ای ارور رو میده ولی رو گوشیای دیگ لاگین میشه.هرکی مشکلش رو میدونه لطفا کمک کنه ممنون

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Mehdi.Afzali
(07-02-2015، 02:03 PM)iman29b نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
[b]وقتی بک میزنم و میخوام وارد اک بشم شماره رو میدم همش این ارور رو میده هرشماره ای ک میدم ای ارور رو میده ولی رو گوشیای دیگ لاگین میشه.هرکی مشکلش رو میدونه لطفا کمک کنه ممنون

متن تایپیک ویرایش داده شد.لطفا از کلمات درست استفاده کنیدHeart

خب باید بگم خودمم این مشکل رو دارم و بهم گفتن که شماره سریال گوشی بلاک شده. یا باید گوشیتون رو تعویض کنید یا شماره سریال رو عوض کنید که اینکار مشکله و کار هرکسی نیست
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M
سلام من شماره چین رو وارد لاینم کردم .برا اینکه شماره را بپرونم کلیر دیتا کردم و دوباره با ایمیل وارد شدم چون فیسم لینک شده بود وقتی شماره رو زدم . حالا هرکاری میکنم بعد از شماره تلفن ک وارد میکنم میزنه پین رو وارد کنید ولی اصلا من پینی نزدم تا الان وارد کنم . میدونید مشکلش چیه و باید چیکار کنم ؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-02-2015، 03:26 PM)elahe نوشته:
سلام من شماره چین رو وارد لاینم کردم .برا اینکه شماره را بپرونم کلیر دیتا کردم و دوباره با ایمیل وارد شدم چون فیسم لینک شده بود وقتی شماره رو زدم . حالا هرکاری میکنم بعد از شماره تلفن ک وارد میکنم میزنه پین رو وارد کنید ولی اصلا من پینی نزدم تا الان وارد کنم . میدونید مشکلش چیه و باید چیکار کنم ؟

سلام
بله .برای پین شما باید 4رقم آخر تل رو وارد کنید
پاسخ }}}}
این مشکل بارها در انجمن مطرح شده.
اگر به گوشی دیگه ای دسترسی دارید اول فیسبوک رو از روی اکانت حذف کنید (link)
احیانا با فیسبوک لود نشد ایمیل رو بردارید 100 درصد بالا خواهد امد.
یعنی فقط اکانت روش یک شماره باشه.

چانچه گوشی در دسترس نبود باید اندروید رو روی ویندوز مجازی سازی کنید روی اون لاین رو نصب کنید اکانت رو لود کنید.

در هر صورت اول فیسبوک در صورت لود نشدن ایمیل رو حذف کنید.

Behnam.Naji Personal Website A Simple Graphic & Web Designer
Line Id : ...
پاسخ }}}}
(07-02-2015، 03:26 PM)elahe نوشته:

پین رو درسته شما ثبت نکردی اما صاحب خط (شماره) که ثبت کرده .

معمولا :
4رقم آخر شماره
4 تا صفر
کد 4 رقمی که برای فعال سازی گرفتید

برای پین جواب میده اگر هیچکدوم جواب نداد از صاحب خط بخواهید تا بده.

Behnam.Naji Personal Website A Simple Graphic & Web Designer
Line Id : ...
پاسخ }}}}
Smile 
سلام خسته نباشید.
قبل از هرچیز میخوام تشکر کنم بابت سایت بسیار مفید و عالیتون.
من لاین قرمز نسخه ۵.۲.۰ رو نصب کردم اکانتم وارد کردم و فیسبوکشم آناینکه . برای حذف شماره وقتی داده هارو پاک میکنم میخوام وارد لاین بشم نمیره تو فیسبوک . ب محض ورود میاد بیرون و پیغام خطاشم اینه که ... خطایی رخ داده مجددا امتحان کنید.ده ها بار میزنم بازهم نمیره.مجبور میشم باشماره برم.
ممنون میشم راهنماییم کنید
آی دی لاینمم .     Mehdiafzali
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-05-2015، 03:54 AM)Mehdi.Afzali نوشته:
سلام خسته نباشید.
قبل از هرچیز میخوام تشکر کنم بابت سایت بسیار مفید و عالیتون.
من لاین قرمز نسخه ۵.۲.۰ رو نصب کردم اکانتم وارد کردم و فیسبوکشم آناینکه . برای حذف شماره وقتی داده هارو پاک میکنم میخوام وارد لاین بشم نمیره تو فیسبوک . ب محض ورود میاد بیرون و پیغام خطاشم اینه که ... خطایی رخ داده مجددا امتحان کنید.ده ها بار میزنم بازهم نمیره.مجبور میشم باشماره برم.
ممنون میشم راهنماییم کنید
آی دی لاینمم .     Mehdiafzali
سلام .مرسی همچنین
لاین پیگیری میشهHeart
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

(07-02-2015، 03:01 PM)✯مسـ⇜خیـانتـ⇝ـتر✯ نوشته:

متن تایپیک ویرایش داده شد.لطفا از کلمات درست استفاده کنیدHeart  

خب باید بگم  خودمم این مشکل رو دارم  و بهم گفتن که شماره سریال گوشی بلاک شده. یا باید گوشیتون رو تعویض کنید یا شماره سریال رو عوض کنید  که اینکار مشکله و کار هرکسی نیست
آغا منم همین مشکل پیدا کردم
با گوشی خودم با فیس بوک دقیقاً همین پیام میاد
تل هم هر چی می زنم میگه invalid phone number
رو کامپیوتر و گوشی دیگه هم تست کردم با شماره بالا میاد ولی پیام ارسال نمیشه
مشکل از چیه ؟
Knock Knock Knock Knock Knock
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(07-21-2015، 08:13 PM)javadoffboy نوشته:

دوست عزيز منم اين مشکل رو داشتم دقيقا از ساعت 12تا 4صبح و بالاخره يه روش امتحان کردم که جواب داد واسه شماهم ميفرستم اميدوارم که کمکت کنه
هات اسپات شيلدرو روشن کن کاملا از لاين بيا بيرون.
بعد برو فيس بوکت رو باز کن و واسا تا ب اکانت فيس
بوکت کانکت شى بعدش برگرد برو لاين رو باز کن . ب راحتى ب وارد اکانت فيس ميشى و ديگه اين پيغام رو نميبينى.

به.نظرمنم.ازاین.روش.جواب.میگیرن.اما.با.توجه.به.نصویر.نتشون.رو.بهتره.وای.فای0انتخاب.کنن.تا.ضریب.خطا.بیاد.بایین
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان