برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ارسال پیغام خصوصی و چت کردن در اینستاگرام

ارسال پیغام خصوصی و چت کردن در اینستاگرام
#1
Photo 
آموزش ارسال پیغام خصوصی و چت کردن در اینستاگرام بدون نیاز به برنامه


ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اول بگم که من این اموزش رو کپی کردم از یه سایتی و مطلب خودم نیس...اینم بگم به خاطر این کپی کردم که چند نفر توی لاین و اینا پرسیده بودن که عایا روشی هست که بشه با اینستاگرام چت کرد یا نه که من ادرس سایتمون {براتو}رو دادم بهشون و گفتم که هست اینجا و خودم اومدم توی گوگل یکم سرچ کردم و خداروشکر پیدا کردم "درضمن اون سایت هیچی نداره که برید سرچ کنید"
اگه توی عکسا اسمشو نمینوشت اصلا نمیگفتم Cool
الان ساعت 4:50 دیقه بامداد هستش
خب بریم سراغ کپی پیستمون
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


آموزش کار با ” دایرکت ” و نحوه ارسال پیغام خصوصی و چت کردن در اینستاگرام بدون نیاز به نرم افزار :

1. ابتدا نرم افزار اینستاگرام را از گوشی موبایل خود اجرا کنید ( در این مثال ما از سیستم عامل اندروید استفاده کردیم ولی تمامی مراحل در بقیه سیستم عامل ها مانند iOS و Winphone یکسان میباشد ) :


[عکس: 1.png]


2. بعد از باز شدن نرم افزار , از طریق گزینه های زیر نرم افزار میبایست گزینه ای که ” علامت خانه ” دارد , را انتخاب کنید :
[عکس: 2.png]


3. در این صفحه , برای ارسال محتوای شخصی ( پیغام خصوصی ) و چت کردن , میبایست گزینه ای که در بالای سمت راست نرم افزار است را لمس کنید ( در تصویر زیر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است ) :

4. بعد از انتخاب آن گزینه , با صفحه ای مانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که در وسط صفحه و زیر نماد دایرکت , ” Instagram Direct ” نوشته شده است و زیر آن عبارت زیر قرار دارد :

Send Photos & Videos directly to your friends .
Only the people you send to can see these posts .
معنی فارسی آن :
ارسال عکس و فیلم به صورت مستقیم به دوستان خود .
تنها افرادی که شما به آنها ارسال میکنید , میتوانند پستها را بببینند .

[عکس: 4.png]


نکته : اگر قبلا کسی به شما پیغام خصوصی ( محتوی شخصی ) داده باشد , در همین صفحه نمایش داده میشود !! اما در مثال ما , هیچکس هیچ پیغامی نداده و صفحه دایرکت ما خالی است .

5. برای ارسال پیغام خصوصی به دوستان خود یا دیگر افراد در اینستاگرام باید گزینه ” + ” در بالای سمت راست نرم افزار را انتخاب کنید ( در تصویر زیر با فلش قرمز رنگ مشخص شده است ) :
6. بعد از انتخاب گزینه ” + ” , با صفحه ای به شکل زیر مواجه میشوید . این صفحه کاملا مشابه همان صفحه ای است که میخواهید یک پست عمومی در پروفایل خودتان بگذارید !!! پس فکر میکنم آشنایی لازم را داشته باشید . از آنجایی که اینستاگرام شبکه اجتماعی عکس و فیلم هست , ارسال محتوای شخصی و پیغام خصوصی در آن نیز , باید با ارسال عکس و فیلم آغاز شود !!! بنابراین برای ارسال پیغام به شخص مورد نظر اجبارا باید یک عکس را انتخاب کنید . پس گزینه ای که در تصویر زیر با فلش قرمز رنگ مشخص کرده ایم را انتخاب کنید :
7. در صفحه باز شده یک تصویر را به دلخواه خود انتخاب کنید ( دقت کنید که این تصویر مستقیما به فرد یا افرادی که شما تعیین کنید فرستاده میشود ! پس در انتخاب آن دقت کنید ) :
8. بعد از انتخاب عکس خود , صفحه ای مانند صفحه زیر باز میشود که میتوانید تصویر خود را Crop کنید ! بعد از تنظیم کردن کادر عکس خود , گزینه ” <—- ” که در تصویر مشخص کرده ایم را انتخاب کنید :
9. بعد از آن وارد محیط ویرایش عکس میشوید ! بعد از ویرایش عکس خود باز هم گزینه ” <—- ” که در تصویر زیر مشخص کرده ایم را انتخاب کنید :
10. بعد از آن وارد صفحه ای به شکل زیر میشوید . در این صفحه میتوانید تعیین کنید که پیغام شما ( عکس یا فیلم به همراه متن ) به چه فرد یا افرادی فرستاده شود !؟ همچنین میتوانید پیغام متنی خود را به همراه عکس و یا فیلم بفرستید :
در قسمت زیر هم میتوانید تعیین کنید که این محتوا به چه اشخاصی فرستاده شود :
11. در نهایت , بعد از انجام عملیات بالا میتوانید روی گزینه ای که در تصویر زیر با فلش قرمز رنگ مشخص کرده ایم , را لمس کنید تا پیغام شما فرستاده شود :
 "تو این عکس به چند نفر فرستاده شده ، شما به یک نفر بفرستید"

12. بلافاصله بعد از ارسال پیغام , وارد صفحه اصلی ” دایرکت ” میشوید :
13. میتوانید در صفحه اصلی دایرکت , بر روی پیغام ( محتوای ) ارسالی خود لمس کنید تا وارد صفحه پیغام خود با شخص مورد نظر شوید :
همانطور که مشاهده میکنید , در تصویر بالا , عکسی که ما انتخاب کرده بودیم به همراه متن اصلی ما ” A Ideology from Mobology ” برای شخص مورد نظر فرستاده شده است .

نکته اول : همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید , عکس شخصی که پیغام خصوصی را به آن ارسال کردیم , کم رنگ است !! این به این معنی است که آن فرد هنوز پیغام را نخوانده است :
نکته دوم : در تصویر زیر و در قسمتی که عبارت ” Add a commnet ” نوشته شده است , میتوانید پیغام متنی خود را دوباره اضافه کنید ! همچنین اگر به شما پیغامی بیاید میتوانید از طریق همین کادر جواب شخص را بدهید … !! نکته اصلی همین قسمت است که افراد میتوانند در قسمت کامنت ها با یکدیگر چت کنند ! چتی که فقط و فقط همان افراد مشاهده میکنند و کاملا خصوصی میباشد :
نکته سوم : در تصویر زیر و با لمس کردن گزینه ” قلب ” میتوانید آن محتوا ( چت و یا پیغام خصوصی ) را لایک کنید :


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آموزش پاک کردن پیغام های ارسالی خود برای خود و دیگران :
برای اینکار

1. وارد دایرکت خود شوید و پیغامی که قصد پاک کردن آن را دارید را انتخاب کنید .

2. بعد از آن از طریق منوی بالای آن , گزینه ای که در تصویر زیر مشخص کرده ایم را انتخاب کنید :
3. بعد از آن یک گزینه Pop Up بر روی صفحه موبایل شما با عنوان ” Delete ” باز میشود که باید آن را انتخاب کنید .
4. بعد از انتخاب گزینه ” Delete ” , پیغام Pop Up دیگری مثل تصویر زیر باز میشود که دوباره میبایست گزینه ” Delete ” را انتخاب کنید .
اکنون پیغام ارسالی شما در دایرکت , هم برای خودتان و هم برای افرادی که فرستاده بودید , پاک شده است .


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــموفق باشید Hi گــ ــرگ باش تا محتاج
 نوازش دیگری نباشی:(گرگ یعنی ارتش تکـ نفره " تنها"ولی وَحشیــ ـ ــ..!!
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان