برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اد با qr کد در لاین کیو آر

اد با Qr کد در لاین
اد با qr کد در لاین چجوریه؟؟؟
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Reza0
میرید قسمت add friends تو لاین
گزینه qr code رو میزنید دوربین باز میشه حالا یا qr code طرف رو یه لحظه میگیری جلوش یا اگه جایی برات فرستاده تو گوشی سیو میکنی بعد اون قسمت که دوربین باز شد پایینش نوشته gallery میزنی عکس qr رو انتخاب میکنی فرد رو پیدا میکنی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، سعید اچ ام پی ، mozhde0
سلام.اگر بخوام گروهی را از لاین کلا پاک کنم که برای خودم مشکلی پیش نیاد چطوریه ممنون
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
میرید داخل چت گروه. 
بالا سمت راست دوتا مورد هست یه فلش و یه مستطیل. 
مستطیل رو که بزنید یه کادر باز میشه. 
از کادر باز شده گزینه سمت راست یعنی member رو بزنید و بعد گزینه edit حالا روبروی اسم هر عضو یه remove نوشته که بزنید پاک میشه

پاسخ }}}}
(09-02-2015، 11:06 AM)sp.alijani نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
گزینه qr code رو میزنید دوربین باز میشه حالا یا qr code طرف رو یه لحظه میگیری جلوش یا اگه جایی برات فرستاده تو گوشی سیو میکنی بعد اون قسمت که دوربین باز شد پایینش نوشته gallery میزنی عکس qr رو انتخاب میکنی فرد رو پیدا میکنی

قسمت دوم جوابتو متوجه شدم ولی این قسمت که میگی< qr code طرف رو یه لحظه میگیری جلوش > چجوری qr code رو بگیرم جلوش میشه بیشتر توضیح بدی دمت گرم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Reza0
(09-02-2015، 03:55 PM)pesarpesar نوشته:
(09-02-2015، 11:06 AM)sp.alijani نوشته:

قسمت دوم جوابتو متوجه شدم ولی این قسمت که میگی< qr code طرف رو یه لحظه میگیری جلوش > چجوری qr code رو بگیرم جلوش میشه بیشتر توضیح بدی دمت گرم
اون قسمت واسه موقعی میتونید استفاده کنید که طرف کنار شماست جای اینکه عکس Qr code رو از گالری انتخاب کنید مستقیما میگیرید جلوی گوشی دوستتون
دوستتون میره تو قسمت Qr code و سمت راست پایین گزینه my Qr code رو میزنه و میاد رو صفحه و شما هم اسکن

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: mozhde0 ، Reza0
ینی گوشی طرف رو بگیرم تو قسمت qrکد گوشی خودم که شناسایی کنه  دیگه؟؟؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
چجوری اسکن کنم با برنامه بارکد خوان؟؟؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
وارد برنامه لاین بشید و طبق عکسها پیش برید. 

ببینید دوست عزیز تا مرحله ۳ راه یکیه و جلو میرید
حالا کسی که میخواد ادد بشه  وارد مرحله ۴ میشه یعنی روی my Qr code میزنه که اونجا با مرحله پنج روبرو میشه 

و شما که میخواید دوستتونو ادد کنید مرحله ۳ رو که انجام دادید دوربین باز شده می مونید بعد اون کادر دوربینتون رو میگیرید روبروی مربع مشکی رنگ که دوستتون تو مرحله پنج به دست آورده و چند ثانیه بعد خود به خود اکانت دوستتون رو شناسایی میکنه و میتونید ادد کنید. 
روش دیگه هم که توضیح دادم طرف مربع مشکی به دست آورده  تو مرحله ۵ رو براتون میفرسته و شما از گالری انتخاب میکنید  گفتید متوجه شدید فکر کنم دیگه باید کامل شده باشه بازم اگه مشکلی بود بپرسید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: DANYAL_PISHRO ، pesarpesar ، mozhde0 ، Reza0
داداش دمت گرم حله پس چرا من لاینی که تولپ تاپم بودش رواون قسمت qr کد روبا برنامه ای بارکدی که تو گوشیم نصب کردم رو نتونس شناسایی کنه؟؟؟ینی من برنامه بارکد گوشی رو روبروی مربع مشکی رنگ تو صفه لاین دکستاپم گرفتم ولی هیچ لینکی چیزی بم ندادش؟؟؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان