برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
نصب سه برنامه لاین به طور همزمان

اختصاصی نصب سه برنامه لاین به طور همزمان

با استفاده از این برنامه ها شما میتونید به طور همزمان سه تا لاین داشته باشید 
و با هر سه وارد حساب جدید بشید 
یعنی میتونید سه تا حساب فعال با هم داشته باشید در یک گوشی 
برنامه ها مخصوص اندروید هست 

دانلود: 
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

دانلود: 

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ShayanNZ ، SKELETON ، c0_oder ، silda ، labkhand ، larisa ، ali1213 ، M.Dark ، parsa-m ، مولا ، saina_ ، paeeza ، reyalgorgij ، minoz ، ¡¡¡FETNE!!! ، mehdisoft ، *arosak* ، alreza.jfan ، amiRvr ، ali151376 ، shayan0time ، mahdi.m0025 ، mamaly ، simsim ، .zmohsen ، negin95 ، nima.fireas ، prhm ، t@ghi ، mina8 ، سمیرا" ، Hossen007 ، 1972 ، finatl1994 ، kiavashteam ، badboy1 ، sajjadjudo ، iranashiyane ، mina_m031 ، poyan17 ، golnar ، yonesi ، elijoOin ، mah.ebrahimy ، Amirreza0053 ، seymmd ، arezoooo ، Soorenasooren ، parsareza961 ، BARATO ، badboy79 ، Sogand ra ، Sahar1373 ، ali.s.hafez77735 ، hani joon ، zafarann ، beny ، Mahdy ، SAEED MOHAJER ، A10A ، arsham1373 ، mary68 ، handy1370 ، hosein900 ، hamin ، 2نفله ، peransesss ، shaghayegh.7 ، جعفر بلرزان ، heyran ، ₫₭⇝Иαzï*βαℓα ، esmaeil4029 ، haaamed ، mohsenfa777 ، mohsen556 ، mhrbarato ، کوروش 7 ، shayansh ، hamid5 ، monoyoni ، shahin joon ، 1371hasti ، Arkadia ، امیر۵۶۳۶ ، حمید برسر ، mortezamb ، ABOLFAZL3097 ، seviyar ، elham_inspiration ، qazali98 ، e... ، mehdilin ، katayon ، shokolat/ v.3 ، mahdi51q ، crazyjone000 ، tina117 ، Aliahura ، rezaaajoon ، javadrahimi ، ڙِݩِــち丹モモ刀ــرٍآڸ ، behzadbdf ، danyal76 ، دلقک غمگین ، mohamadreza123 ، Mahdis15 ، sasan12 ، play boy ، amirnajafi ، Panther ، iran amoli ، zahra.fazeli ، azitajg ، farshad.alone ، miladyashar ، Monji ، فتانه ، Seyyed_Behnam ، amirali0111 ، behzad051 ، itgorgan ، sina444 ، mandall ، RASOOL.sh72 ، k.h.a.kosar ، mplus123 ، reza.reza ، Sida92 ، golbano ، jessica.logan ، arad parnia ، ab1111 ، pouyam ، behnam122 ، nazidota ، javad off boy ، mini juni ، faryadsg69 ، bita-75 ، mehran1373727 ، B.D.H Happy Boy ، sahar8539@gmail.com ، matinbetin18 ، alikaqazi ، ♫♥╠◊♥(ℳαяỸαℳ)♥◊╣♫♥ ، اسب ابی ، fredi ، faahm ، rizabiglari ، msnco ، parasto.7 ، parasto.7 ، otolayt ، Mohi9898 ، ork ، سناتور ، ehsanmhrban ، hassan vahedi ، ice.girl123 ، heaven ، nemesis ، الهام1394 ، Ali_es ، pouya4856 ، Nilnilak ، amin78amin ، ازاده2 ، negar.ba ، abmb74 ، sh@di ، ali_b999 ، Gloria gold ، بیتا. ، maryam11farjamm ، دهقان خلافکار ، moein.hp ، mt78 ، ...ر ، نسرین44 ، hnlove2014 ، Sajjadz20 ، Soniya67 ، 12aaaa ، 72161549 ، edvin ، باروون ، امـــԹʍɿՌیـــنــم ، محمد دشتی ، صبا جون ، سارا اندیشه ، Dabi ، رضا دکمه ، troy1234 ، مهدی 1381 ، ramin18 ، nedaestiri ، afp2002 ، matin.sabz ، فرزانه دیانتی ، ahmadahmadi ، onya ، Reza0 ، Messi10 ، nimaei ، zeynab1994 ، نانا59 ، doulton ، سعید اچ ام پی ، ارزومند ، erfan179 ، همراز ، RAMIN19 ، یوسف شاه کبیر ، behnam0064 ، ریحانم باو ، Mamad Arty Boy B.D.H ، amirmahdi17 ، sanedoost ، Milinaive ، Mr9366 ، arashmark@yahoo.com ، sina.dj ، kurdish
صفحه 4 (آنچه در بالا آمده است، نخستین ارسال این موضوع می باشد)
(09-01-2014، 10:04 AM)amiRvr نوشته:
آقا مشکیه شماره قبول نمیکنه هر کار میکنم
مبخوام با یه اکانته وارد بشم شماره میپرسه آخرش[img=32x27]images/smilies/Knock.gif[/img]

باید فیس بوک ثبت کنید تا نیاز به شماره نباشه

(09-01-2014، 07:03 PM)Vahab021 نوشته:
حتما باید سه شماره مختلف باشه ؟
نمیشه با یه شماره سه تا آی دی ساخت؟

نه در صورت ثبت فیس بوک روی حساب میتونید با همون شماره باز حساب ایجاد کنید

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: badboy1
لطفا براي ايفون هم بزارين
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
چرا برای ثبت نام ارور شماره اشتباه است را می دهد؟

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
دمتون گرم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
میخوام با گوشیم لاین رو دانلود کنم 
میشه ادرس لاین رو بدید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
Ok حال میده اینو خودت میدونی دی.... خخخخخخخخ راستی لاین هم مثل فیسبوک و دی دی شد
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(09-02-2014، 04:24 PM)'m.usefi777' نوشته:
میخوام با گوشیم لاین رو دانلود کنم 
میشه ادرس لاین رو بدید

خدمت شما:

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، badboy1
ُلام من لاین مشکی رو نصب کردم اما هر شماره ای میدم ارور میده.. نمیدونم چی کار کنم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
 سلام ادمین عزیز من الان 3تا برنامه لاین دارم.شمارمم از لاین اصلی حذف کرده بودم.الان سوالم اینه که میتونم تو هرکدوم از این لاینا یه شماره ی جدید بدمو اکانت بسازم؟[img=28x28]images/smilies/Blush.gif[/img]

سلام ادمین عزیز من الان 3تا برنامه لاین دارم.شمارمم از لاین اصلی حذف کرده بودم.الان سوالم اینه که میتونم تو هرکدوم از این لاینا یه شماره ی جدید بدمو اکانت بسازم؟[img=28x28]images/smilies/Blush.gif[/img]
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام‌ببخشید ورژن ۴.۶.۱لاین بنفش هستش؟؟

سلام ببخشید ورژن ۴.۶.۱لاین بنفش‌هستش؟؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان