برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
و لاین اُتو⇦اُتو ڪامنت⇦اُتو لایڪ⇦اُتو اینوایت ⇦افزایش اینستاگرام فالوور by gráy hát

اختصاصی لاین اُتو⇦اُتو ڪامنت⇦اُتو لایڪ⇦اُتو اینوایت و...⇦افزایش فالوور اینستاگرام By Gráy Hát
Star 
لاین اُتو⇦اُتو ڪامنت⇦اُتو لایڪ⇦اُتو اینوایت⇦اُتو ریڪوست ⇦اُتو پُست ⇦اُتو شِیر پُست⇦اُتو تونل چت⇦افزایش فالوور اینستاگرام By Gráy Hát

سلام عرض میڪنم خدمت دوستان عزیز Gray13hatهسم
در خدمت شما هسم با آموزش لاین اُتو
قبل از آموزش تشڪر میڪنم از اقای بهنام ڪه با فهمیدن جزءی از ترفند منو مجبور ڪردن تو این تاپیڪ آموزش ڪامل و اصلے رو قرار بدم
خب بریم سراغ ترفند
شما به دوتا نرم افزار  Pc نیاز دارید:
1:نرم افزار شبیه ساز اندروید برو روی ڪامپیوتر
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
رو دانلود کنید از لینڪ زیر
(رمز فایل:www.soft98.ir)
247MB
توجه:اگر سیستم شما پایین هست سعی ڪنید نسخه های قدیمی رو دانلود ڪنید
2:نرم افزار اصلے MouseKeyboardRecorderترفند رو دانلود ڪنید از لینڪ زیر

(رمز فایل زیپ:gray13hat)
551KB
توجه:این نرم افزار پولی بوده و پس از مدتی از ڪار میوفته اما من نسخه ڪرڪ شده رو براتون اپلود ڪردم
پس تنها با همین نسخه ڪار ڪنید

آموزش استفاده از برنامه ها:
خب نرم افزار Blue Stacks  رو باز ڪنید و برنامه لاین رو روش نصب ڪنید(پیشنهاد میڪنم نسخه 4.6باشه تا زیاد هنگ نڪنه).
شما میتونید یڪ اکانت درست ڪنید و ڪار خودتونو با اون انجام بدید یا میتونید اڪانت اصلیتون رو ریجستر ڪنید و سپس از روی گوشی به شبیه ساز انتقالش بدید.
ڪار با نرم افزار اُتو خیلے اسون هس
 شما به وسیله این نرم افزار میتونید حرڪات موس و ڪیبرد رو ضبط ڪرده و با تعداد دفعات نامحدود و سرعت بالا  تڪرار ڪنید.
خب این به چه درد میخوره ؟
در جواب باید بگم
شما میتونید نرم افزار رو طوری تنظیم ڪنید روی شبیه ساز اندروید ڪه ڪارایی از قبیل :

فول ڪردن ڪامنت(100،000)
فول ڪردن لایڪ(100،000)
اُتو ریڪوست
اینوایت مداوم به گروه های زیاد
گذاشتن پست اتوماتیڪ
شیر ڪردن اتوماتیڪ پست ها
دعوت به چت های اجباری
بالا بردن فالوو اینستا
با بالاترین سرعت ممڪن و بصورت نامحدود انجام بده ڪه من تو تایپیڪ توضیح مختصری در مورد هر ڪدوم میدم.

تنظیم نرم فزار Mouse And Keyboard Recorder(نرم افزار اتو):
نرم افزار اتو رو باز ڪنید تیڪ گزینه Repeatرا زده و در ڪادر روبه روی اون عدد تعداد دفعات تڪرار،رو وارد ڪنید ڪه معمولا میزاریمش روی 999999(بینهایت)
شما در قسمت Repeat Speed Settingمیتونید سرعت تڪرار رو تنظیم ڪنید ڪه بستگی به ڪار شما داره.
خب دوتا گزینه اصلی داریم به اسم:
Record
ڪه برای ضبط ڪردن هستش
Repeat
ڪه فرآیندی ڪه ضبط ڪردید رو پلی میڪنه.
این دوتا گزینه جلوشون ڪلید های میابنر نوشته شده ڪه هنگام ضبط بدرد میخورن
خب واسه راحتی ڪار ڪردن ما میانبر ها رو باید تغییر بدیم:
در بالای برنامه روی تب Tools برید و گزینه  Options رو بزنید
 در پنجره باز شده نوشته روبه روی گزینه Start Recording رو پاڪ ڪرده و دڪمه F1 کیبرد رو بزنید
و نوشته روبه روی گزینه Stop Recording رو پاڪ ڪرده و دڪمه F2 کیبرد رو بزنید
و اوڪی Ok ڪنید.
حالا نرم افزار شما اماده ضبط و استوپ و تنظیمات سرعت و تکرار هست.

اتو ڪامنت:
خب ابتدا برنامه اتو رو باز ڪنید
و سپس وارد اڪانت خودتون بشید و پستی ڪه میخواید فول ڪامنت بشه رو باز ڪنید
با دڪمه F1 فرآیند ضبط رو شروع میڪنید و با دڪمه F2 ضبط متوقف میشه.
خب فقط کافیه بزنید رو F1 و سریع و با دقت بزنید روی  ڪادر ڪامنت گذاشتن و متن یا حتی یڪ حرف با ڪیبرد تایپ ڪنید و سپس با موس بزنید رو Send.
این ڪار رو ده بار یا 20بار با دست انجام بدید(ینی 10/20بار واسه پست خود ڪامنت بزاری، خیلی دقیق و با سرعت انجام بشه)
وقتی تموم شد بزنید روی دڪمه F2 ڪیبرد.
برای شما یه پنجره باز میشه ڪه میتونید اسم فایلی ڪه ضبط ڪردید رو تغییر بدید(مثلا بزار اتو ڪامنت ۱) و با زدن گزینه اوکی ذخیره میشه.
خب ڪار تمومه شما با موفقیت ضبط ڪردید حالا در ڪادر پایین نرم افزار اتو میبیند ڪه ڪار شما وجود داره ڪافیه بزنید روش تا طی 24ساعت و اگر سرعت سیستمتون خوب باشه تا 12ساعت، این برنامه فول ڪامنتتون ڪنه
توجه:ضبط ڪردن و پلی ڪردن فایل ضبط شده بخش اصلی اینڪار هست ڪه بستگی به سرعت نت و سیستم شما داره و ڪمی هم دقت و سرعت لازم داره ڪه به عهده خودتونه
هنگام پخش فایل ضبط شده باید سرعتش رو تنظیم ڪنید چون ممڪنه سرعت بالا باشه و شبیه ساز جا بمونه از حرڪات موس و ڪیبرد.
نگران چیزی نباشد برای اولین بار خودمم چند بار ضبط ڪردم تا ڪامل تنظیم بشه و وسط ڪار اشتباهی انجام نده شمام میتونید.

اتو لایڪ:
خب الان دیگه همه جا اموزش پیچیده و خز شده ڪافیه ورژن 5.4 رو نصب ڪنید روی شبیه ساز و مثل قبل برید روی پست مورد نظر و چندین بار خودتونو لایڪ ڪنید و وقتی ضبط تموم شد با خیال راحت پلی ڪنید فایل ضبط شده رو تا در ڪمترین زمان فول لایڪ بشید.

اتو اینوایت:
خب این بخش خیلی بدرد میخوره خخ
ڪمتر ڪسی به این موضوع توجه میڪنه ڪه اگر یڪی از دوستاتون شما رو بلوڪ ڪنه تنها ڪاری ڪه از دستتون بر میاد اینوایت ڪردن اون شخص به گروه هست.(ینی بلوڪ هم باشی میتونی اینوایت ڪنی طرفو).
خب در نظر داشته باشید یه اڪانت با 60تا گروه اینوایتی هنگ هس حالا تعداد این گروه ها برسه به بینهایت چی میشه..
خخخ
شما میتونید برنامه اتو رو جوری تنظیم ڪنید ڪه فرد مورد نظر رو به گروه اینوایت ڪنه.تنظیماتشو دیگه توضیح نمیدم به عهده خودتون.
توجه:برای سنگین تر شدن گروه های اینوایتی باید چند نفر دیگه هم دعوت ڪنید به گروه ها.
نڪته:شما فقط میتونید با هر اڪانت 1000تا گروه اینوایت ڪنید،پس به هزارتا ڪه رسید باید بڪ بزنی به اڪانت یا حذف ڪنی دوباره اڪانت بسازی.
تذڪر:سعی ڪنید یه اڪانت جدا بزنید برای اینڪار چون ممڪنه اڪانت خوتون هنگ بڪنه.

اُتو ریڪوست(افزایش لایڪ و فرند):
ابتدا نسخه 4.6 لاین رو در شبیه ساز اندروید نصب ڪنید و روی افرادی ڪه زیاد لایڪ دارن بزنید و به لیست لایڪ های اونا برید سپس با نرم افزار اتو حرڪات خودتون ڪه به فرندا ریڪوست میدید رو ضبط ڪنید و ڪار تمومه الان نرم افزار بطور خودڪار درخواست ریکوست میده و به این ترتیب لایڪا شما بالا میره و میتونید هر وقت ادد لیستتون فول شد بڪ بزنید به اڪانت و سپس دوباره ریڪوست بدید(البته به جز فرندای تڪراری ڪه قبلا ادد ڪردید)
*نڪته:لاین جدید یه مدت میتونست به لیست افیشال اڪانت هایی مثل لاین فارسی ریڪوست بده اما فڪر ڪنم غیر فعال شده باشه نمیدونم چڪ ڪنید اگر فعال باشه میتونید نرم افزار رو روی اون بزارید ڪار ڪنه،چون ڪلی لایڪ داره و نرم افزار بسرعت و به افراد بیشتری درخواست ادد میده
یه روش دیگه هم هست ڪه بتونید به افیشیال اڪانت ها ریڪوست بدید ڪه باید با فیسبوڪ لوگین بشید تو شبیه ساز.

اتو پست:
خب باید بگم ڪه اولین نفری ڪه رڪورد بیشترین پست رو زد خودم بودم رو یڪی از اڪانتام 100هزار پست گذاشتم تو 24ساعت عڪساشم گذاشتم زیر پست
شاید واستون جالب نباشه اما ڪسی تا الان اینقد پست نداشته تو لاین
خب مثل اموزش های قبلی باید اتو رو تنظیم ڪنید ڪه واستون پست بزاره.به همین سادگی.
نڪته:یه چیز دیگه هم ڪشف ڪردن اینڪه لاین فقط قابلیت تعداد نمایش 49999تا پست رو واسه فرنداتون داره
اما تو هوم خودتون تعداد واقعیش رو میزنه فرندا فقط با لاین Pc  میتونن ببینن تعداد واقعی رو.

اتو شیر پست:
خب از اسمش مشخصه دیگه پستا رو تعداد بالا میتونید شیر ڪنید البته تنطیم برنامه اتو هنر میخواد.

اتو تونل:
شاید شما هم در لاین به اتحاد هایی برخورده باشید ڪه از اصطلاح تونل استفاده میڪنن
و به قول خودشون طرف رو هنگ میڪنن
تونل همون چت های اجباری هست ڪه این اتحاد ها دشمناشون رو دعوت میڪنن و میبندن به رگبار فحش و پیام تا اتحاد دشمن ڪم بیاره و از چت لفت بده.
خب این قسمت مخصوص اینڪاره تا حالا ندیدم ڪسی بتونه جلوی سرعت و تکرار بینهایت نرم افزار اتو بایسته.
آقای ر_ی ڪه معروف به پدر تونل و فوروارد هست هم جلوی ترفند ما ڪم اورد و از چت لفت داد.
فقط ڪافیه یکبار شخص مورد نظر رو دعوت ڪنید به چت و یڪ متن طولانی (با ڪپی پیست ڪردن) وچندین بار فرستادن متن به چت حرڪات موس و ڪیبرد رو ضبط ڪنید و دیگه تمام ڪارا رو به عهده نرم افزار بزارید.

اتو فالوو اینستاگرام:

شاید افراد و سایت هایی در زمینه بالابردن فالوو اینستا باشن ڪه هزینه بالای در مقابل اینڪار بگیرن.
ما روشی در اختیارتون میزاریم ڪه بتونید خودتون اینڪار رو انجام بدید:
برنامه اینستاگرام رو رو شبیه سازتون نصب ڪنید به اڪانتتون لوگین بشید خب حالا باید اسم خودتون یا قسمت Bio رو به Follow=Follow Back
تغییر بدید و سعی ڪنید عڪستون دختر باشه
حالا در قسمت جستجو پیج اصلی اینستاگرام رو سرچ ڪنید و به قسمتFollowers
برید.شما وارد لیست کسایی شدید ڪه پیج اصلی اینستا رو فالوو ڪردن ڪه62میلیون نفر از جهان هستند.
 نرم افزار اتو رو باز ڪنید و ضبط ڪردن رو جوری تنظیم ڪنید ڪه موس روی گزینه فالوو بزنه و با دڪمه پایین امدن، لیست فالوور ها به پایین ڪشیده بشه و سپس موس فالوو ڪنه.
به این ترتیب شما دیگران رو فالوو میڪنید
ینی اگر نرم افزار 30هزار نفرو فالوو ڪنه حداقل نصفشون پیج شما رو فالوو بڪ میدن.وقتی تعداد فالوو هاتون زیاد شد میتونید همشونو آن فالوو  ڪنید تا هومتون پر از پست نشه.
اونایی ڪه میخوان فقط افراد ایرانی فالووشون ڪنن میتونن به لیست دوستاشون برن و نرم افزار رو اونجا پلی ڪنن.

★★شما از نرم اتو میتونید استفاده های دیگری هم بڪنید
مثل:بلوڪ ڪردن خودڪار دوستاتون یا ادد ڪردن ڪسایی ڪه تو قسمت ادد فرند هستن همچنین در مسنجر های دیگه و برنامه های مختلف قابل استفاده هستش فقط ڪافیه یڪم خلاقیت داشته باشید.

چند خطی راجب گروه ما و اطلاعات ترفند ها:
ترفند لاین اتو توسط گروه ما GHH در سال 2013 کشف و طراحی شده
دیدم تو تاپیڪ همڪارم هیدن در مورد فیڪ لایڪ و ڪلا ترفندای ما خیلی بحث شده.
باید درجواب اقای بهنام (ناظم انجمن) ڪه گفته بود چرا وقتی همه گیر میشه ترفندو روش ها یاددتون میاد اموزش رو ویرایش و قرار بدید:
خب در جواب باید بگم ترفندی ویرایش و یا ڪپی نشده
بعضی ترفند ها مثل همین ترفند لاین اتو جنبه میخواد و نباید دست ڪسی باشه چون میشه لاین رو باهاش بهم ریخت منم دیگه به لطف شما مجبور شدم بزارمش
ببین دوست عزیز ما ترفندایی ڪه میسازیم رو تا جایی ڪه بشه مخفی نگه میداریم واسه استفاده خودمون
ترفند لایڪ تقلبی(Auto Like)یه باگ لاین بود ڪه اولین بار روی ورژن 4.6بوجود اومد و همونطوری ڪه هیدن گفت شما سرگرم ریڪوست دادن بودید و بعد از یه مدتی این روش بسته شد توسط لاین.
روش هایی هم وجود داشت ڪه با برنامه های ++C و Code Blocker انجام میشد و متاسفانه اونا هم بسته شد همون اوایل.
ما فقط اسم ترفندا رو برده بودیم تا اون زمان و هیچ اموزشی اراءه نشده بود.
حالا تو ورژن های جدید هر ڪسی میتونه اینڪارو بڪنه و بطور ڪلی خز شده.
ما تا زمانی ڪه احساس نڪنیم  ترفندامون در خطر خز شدن باشن لو نمیدیم هر ڪسی باشه همین ڪارو میڪنه.
شما تازه به ذهنتون خطور ڪرد ڪه نرم افزاری هست ڪه میتونه حرڪات رو تڪرار بڪنه تازه ورژن گوشی رو پیدا ڪردید و ڪلی هم دردسر داره مثل هنگ ڪردن و اینڪه حتما  گوشی باید روت باشه.این پست شما مارو مجبور ڪرد ڪه اموزش کامل رو قرار بدیم.
وگرنه حالا حالا نمیگفتیم چون فقط خودمون تو لاین ازش استفاده میڪردیم و حتی راه کسب درآمد ما بود.
همونطور ڪه گفتم ترفند فول ڪردن ڪامنت یا اسم ڪاملش (لاین اتو) تو سال 2013 ڪشف شد حتی پیج هم زدیم واسش اون زمان ڪه عڪسشو گذاشتم و الان هم موجوده.

همه هم میدونن ڪه رڪورد فول ڪامنت لاین رو اولین نفر من زدم و بعدش همکارم هیدن و نفر سومم مسلم بود (پیج اینترنت و موبایل)
اگر باور نمیڪنید تاریخ پست ها در عڪس ویا میتونید مراجعه ڪنید به پست های ما و تاریخ گذاشتن ڪامنت ها رو مشاهده ڪنید.
من برای تمامی حرف هام سند و مدرڪ دارم و الڪی حرف نمیزنم.

گذاشتن ایموجی تو پست و فونت خالی و ساخت لینڪ پست هم افرادی به اسم بلڪ هت و وایت هت (عضوای سابق GHH) پخش ڪردن تو لاین ر.ی.د.ن به ترفند،ما هم مجبور شدیم اموزش ڪامل رو تو لاین پخش ڪنیم.
وگرنه هیدن طراح اصلی بود و حقش واقعا ضایع شد.
من نه عقده لایڪ و نه ڪامنت و نه لاین رو دارم نه چیز دیگه ای.هم لایڪام بالا بوده هم ڪامنتا همه چی داشتم.
اگه الانم اینجاهسم بخاطره اینڪه نمیزارم یه سری ادم بیڪار از چیزی ڪه حق گروه ماس سوء استفاده ڪنن و به اسم خودشون بزنن.
Laugh بخدا این ترفندا واس مــاس Laugh
تشڪر میڪنم از مدیریت سایت اقای ذاڪری و سرپرست ها و ناظم های انجمن براتو و یه خواهشی دارم ڪه این تایپڪ هم مثل تاپیڪ
اختصاصی  و بسته بشه چون نمیخوام باز بحثی تو سایت بوجود بیاد.
هر مدرڪی بخوایید به مدیریت تحویل میدم.
و در اخر از بهترین دوستم آقای هیدن تشڪر ویژه میڪنم Happy ڪه تو این مدت خیلی ڪمڪ ڪرده و در طراحی ترفند ها نقش به سزایی داشته

Search اینم بگم هر گونه سواستفاده از اموزش به ما مربوط نمیشه و فقط پیگرد گری هتی داره :) Search

Here  قانون کپی رایتم رعایت بشه وگرنه برخورد میشه با سایت ها و... Here

باشد تا رستگار شوید

Ehem

Hi باتشـــــــــکر فراوان GHH Group Hi
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
}}}}
بسته نمیشه چون ممکن افراد سوال یا مشکلی داشته باشن که زیر پست ارسال کنند تا برطرف بشه 
بحث هم در مورد موضوع موردی نداره خارج از موضوع با کاربر مورد نظر برخورد میشه 

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
}}}}
دوست عزیز
من همه این کارارو کردم
ورژن5.0.4 رو هم نصب کردم
امت هر پستو بیشتر از یک بار نمیشه لایک کرد
چیکار کنم فول لایک شم؟

Blush خــــــــــودم زانـــــو دارم

شونـہ غریبہ رو میخوام چیـــــکار؟! Good
}}}}
سپاس شده توسط: mehdisoft ، miss-maryam ، nimaba ، Saeed1361
فول لایکش کار نمیکنه... Happy
}}}}
سپاس شده توسط: moein.hp ، aliasgharrr ، Saeed1361
اتو اینویت Blush
اتو کامنت Bye
و.... Happy
کار کرد Laugh
منتها اتو لایک نشد Knock
چون هر پست فقط یک بار لایک شد... angel
جناب بست بوی ولی بازم لایک فیک میزنه...حالا نمیدونم داستان چیه..... Unknown

}}}}
سپاس شده توسط: ارسز ، Saeed1361
(04-16-2015، 11:46 AM)aliasgharrr نوشته:
دوست عزیز عرض کردم روش لایک اتو بلاک شده و درحال حاضر افراد محدودی با خبر هستن و روش خاص خودشونو دارند شما میتونید روش رو یاد گرفتید رو نرم افزار اتو پیاده کنید و راحتر به نتیجه دلخواه برسید

اینجور ک بنظر میاد شما از طرف اقای بست بوی اینجا هسی
ایشون تا الان یه حرف راست نزدن تو لاین و احتمالا از کس دیگه ای یاد گرفتن شما میتونید برید از خودشون اموزشو یاد بگیرید

بدرود

Hi سی یووو Hi
}}}}
(04-25-2015، 06:58 PM)Gráy13Hát نوشته:
(04-16-2015، 11:46 AM)aliasgharrr نوشته:
دوست عزیز عرض کردم روش لایک اتو بلاک شده و درحال حاضر افراد محدودی با خبر هستن و روش خاص خودشونو دارند شما میتونید روش رو یاد گرفتید رو نرم افزار اتو پیاده کنید و راحتر به نتیجه دلخواه برسید

اینجور ک بنظر میاد شما از طرف اقای بست بوی اینجا هسی
ایشون تا الان یه حرف راست نزدن تو لاین و احتمالا از کس دیگه ای یاد گرفتن شما میتونید برید از خودشون اموزشو یاد بگیرید

بدرود

Hi سی یووو Hi

دوست من
عزیزم
من گفتم از طرف بست بوی اینجام آخه ک حرف میزنی برا خودت؟؟؟
من گفتم ی روش دیگه ای هستش برا لایک فیک...
ک اگه کسی میدونه بهم بگه یا تو انجمن بذارهدهمه بدونن...
ملتفتی ک؟؟؟ Hi

}}}}
سپاس شده توسط: Saeed1361
با تشکر از مطالب و آموزش خوب
فکر کنم در یک سری سایت تبلیغاتی که پکیج ارسال انبوه لاین را ارائه می دهند از همین نرم افزار و ترفند استفاده می کنند ، درست است ؟
}}}}
سپاس شده توسط: Mar1a ، Saeed1361
سلام دوستان خواستم بگم ولی یادم رفت که اتو شیر نمیشه چون ارور میده  و وقتی سند کنی صفحه میپره و نمیتونه تکرار کنه اگه هم بتونه  ارور میده لاین و نمیشه مخصوصا تو 
ورژن جدید لاین!!!!ولی من با گوشی زدم بدون هیچ برنامه ایی  برای اثبات میتونین ای دی منو تو لاین اد کنید و تاریخ پستم ببینید با فیک شیر زدم که هر بار که بزنی100تا600بار 
میزنه هر یبار شیر که آموزششو  بعدا میزارم  با تشکر. Heart
}}}}
سپاس شده توسط: mh2012 ، saeed94 ، Saeed1361
کدش اشتباس ارور میده
}}}}
سپاس شده توسط: tubabuston ، rakolili ، nimaba ، Saeed1361

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان