برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 22 رای - 4.23 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حذف کردن شماره تلفن از روی ایدی لاین line

اختصاصی حذف کردن شماره تلفن از روی ایدی لاین LINE
Tongue 

خب شما میتونید شماره تلفن خود را از روی برنامه لاین LINE حذف کنید چطوری ؟ حالا میگم 

توجه قبل از اقدام به حذف شماره لاین line کارهای زیر را انجام بدین حتما
  1. بلاک لیست ایدی خودتون در لاین را خالی کنید ( همه را حذف یا انبلاک کنید )
  2. اد های دریافتی از گروه یا غییر را حذف کنید یا قبول کنید 
  3. لیست گرو های دعوت شده را رد یا قبول کنید 

برای اینکه شماره تلفن خود را از روی برنامه لاین حذف کنید باید اطلاعات خود را ابتدا در ایدی وارد کنید مثل ایمیل و ثبت حساب فیس بوک روی ایدی لاین 
برای اینکار ابتدا به قسمت More رفته و گزینه settings را انتخاب کنید و سپس انتخاب Accounts  
قسمت Email Account Registration را انتخاب کنید و ایمیل خود و رمز عبور برای خود وارد کنید 

توجه برای ثبت شدن ایمیل روی ایدی یک کد 4 رقمی به ایمیل شما ارسال میشود که تا ان کد را در برنامه لاین وارد نکنید ایمیل شما ثبت نمی شود 
پس دقت کنید که ایمیل حتما ثبت شده باشد 

حالا شما باید حساب فیس بوک خود را در برنامه ثبت کنید 
برای ثبت حساب فیس بوک در برنامه لاین شما نیاز به برنامه فیس بوک دارید که روی گوشی شما نصب باشد که میتوانید از لینک زیر دانلود کنید 
یک شیلتر شکن هم برای باز کردن فیس بوک قرار دادم

دانلود فیس بوک:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

دانلود شیلتر شکن:

پس از نصب فیس بوک و وارد شدن به حساب فیس بوک ( حساب فیس بوک خود را فعال کنید یعنی وارد حساب خود شوید با استفاده از برنامه فیس بوک )
در برنامه لاین در قسمت  Accounts در قسمت Facebook گزینه link را انتخاب کنید 
کمی صبر کنید تا حساب فیس بوک شما در لاین ثبت شود پس از ثبت شدن عبارت link به عبارت unlink تبدیل می شود 

خب حالا اطلاعات شما روی حساب لاین ثبت شد شما باید از حساب لاین خود خارج شوید 
برای اینکار به قسمت تنظیمات گوشی خود رفته و در قسمت مدیریت برنامه ها برنامه لاین را پیدا کنید و باز کنید در صفحه باز شده 
ابتدا گزینه پاک کردن داده را انتخاب کنید سپس انتخاب توقف اجباری 
خب شما از حساب لاین خود خارج شده ایدی

حالا باید دوباره وارد حساب خود در لاین شوید 
برنامه لاین را باز کنید و گزینه LINE User Login را انتخاب کنید 
در صفحه باز شده ایمیل و رمز عبوری که قبلا روی ایدی خود وارد کرده بودید را وارد کنید و ok را انتخاب کنید 

خب شما وارد برنامه لاین شده اید حالا میتوانید به قسمت Accounts رفته و مشاهده کنید که شماره تلفن شما حذف شده است !!!
خب کار تمام شد 

دوستان  لطــــــــــــفا همتون نظر بدین به قول دوستان فقط کامنت
باز هم به ما سر بزنید هنوز هم ترفند های جدید و جالبی در مورد لاین داریم 
کپی یا الگوبرداری از این موضوع قانون و شرعا حرام است و مورد رضایت ما نیست! 
منبع:

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: owner ، fateme mki ، jojo3 ، sadler ، مهسا ، behnamzml ، amir.ahr78 ، ashkan.exe ، sajad42@ahmadi.com ، amir17 ، maede91 ، ghazaltalaei ، timan98 ، sami80 ، asajad021@gmail.com ، sina.k ، SaSHa ، badboy1 ، zari ، hosein joon ، mina8 ، SKELETON ، Moris ، b@h@r ، mohsenxxxx ، !!!F£TN£¡¡¡ ، daniyal ، armin naked ، minoz ، Mahshid ، sarastanly ، xlr_8 ، mohammad1997 ، arshida ، mostafa910 ، visam ، saharlove. farhad@gmail.com ، H O S E I N ، sanaznaseriiii ، alil0ve ، m.royatvand ، آرش ، melinaa ، hameeeeett ، sahar naaz ، yasinham ، Somayeh6683 ، shadow-boy ، farzadlizard ، masoud1 ، eli1155 ، M.Dark ، paeeza ، farhad5009 ، mojidark ، ghasemireza1001 ، moha73 ، KAHKESHANI ، MarZi_Ah ، parisa4 ، tayebe ، abolitala ، 6661Mehdi ، negin hs ، adineh ، hossein71 ، baanoo57 ، ehsan40308 ، *Hasti* ، Meysam.jvn ، elahe ، asal2014 ، mehdiiiiiiiiiiii ، mahdi shamsi 2014 ، انیتا ، javad_1992 ، sdmdhi ، arash.3030 ، hosssein ، majid666 ، Sahar1373 ، setayesh(asankar ، ڙِݩِــち丹モモ刀ــرٍآڸ ، omid_9473 ، daneshnext ، ali_frj77 ، دلناز ، nilofarsha ، afp0000 ، negin123 ، sahar zarei ، sajjadjudo ، finatl1994 ، sanaz jun ، tak saavaar ، 79.erfan.79 ، shakiban ، pouyan ، Mahdis15 ، elmira.rad ، آرمARMINین ، maarziii ، hojatam ، BARATO ، asaliiiii ، hamiid ، MOKET ، afsoos ، shakiiibaaa ، 66m@jid ، insurer ، afsooss ، مهران ق ، mehdinike13 ، nima59 ، حمید خان ، Zar Zar ، ho3in0111 ، ehsan777777777 ، reza7667 ، barzakh ، tahatais ، m.matin ، mojtaba.nasrabadz ، shahin ، simapayam_s ، erfanbayati ، saeid.asgari ، javadapache90@gmail.com ، Behrooz051 ، فرfarbodبد ، faezejojo ، alirezash ، ssssssss ، mahdi. ، linkinpark12 ، گلی ، amir13787813 ، میناوی ، masoumeh ahmadpour ، sco1385 ، فرزاد jj ، keyvan.111 ، mplus123 ، parsa.m.m.p ، m1234567890 ، eblis2013 ، Danya6l ، سناتور ، darti ، sosantaghayor ، Farhad H ، golchin2015 ، علیمردانی ، yones mohmadi ، yasna75 ، mahdi-2 ، somso2e ، مملی مشهدی ، danda ، frediboy ، sinamajidi ، aaaallliiirrreeezzzaa ، teresa.a ، mohammad cr7 ، mahshad241 ، مینا... ، Kingslayer ، Seyyed_Behnam ، s.g.s ، bia2lover ، ali4100 ، javad off boy ، ghaboos ، mj.gh ، ذلال اشک ، Atiyeh s ، B.D.H Happy Boy ، حسین شکری ، alisha ، fatemeh20 ، amirmoshfeghi ، amir2016 ، amir vd ، ا.م.ی.ر ، m.alaee91269 ، vahid reza ، ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، taha94 ، Komak Line ، Henghameh ، faii ، imankazemi1366 ، keshmardi ، ali kh ، hamidreza_mh ، Amir001218 ، mohsen_cyrus ، بیتا. ، hamidjahan94 ، Mohammadhag ، mohaddes70 ، тαяαηє ، DANYAL_PISHRO ، مونا سلکی ، saeedtavvos ، javad.galaxy ، electropersian ، S.Kill3r ، atefeh.75 ، pesarpesar ، 12aaaa ، ♚samin♚ ، mozhde0 ، ابوالفضل طاهری ، nafas1378 ، سعید اچ ام پی ، Tobi6365 ، fatttty ، Shadi_jp ، 33hani ، Morteza . S ، arashs3 ، elinazz ، gorbre ، hamiii ، Mamad Arty Boy B.D.H ، mehdi.shahabi ، mohajer0 ، کیهان ، hosein rahimi ، reza M ، ♚☆ ყลֆ 007 ☆♚ ، arman20 ، fatima.rap ، bitaravani ، Maji dshiri
سلام دوست من من همین کاراو کردم حالا شمارم حذف شده لاینو هم fors stop کردم
و همه این کارها رو کردم متاسفانه در ورود به لاین با ایمل ایراد میگیره
و ارور میده متن ارور هم اینجوریه
the line account on your previous device will be deleted.also, logging in,your chat history will be deleted.continue
کنسل و اکی رو داره
بعد که اکی رو میزنم میره تو قسمت registration تا 90% اکثر مواقع میره بعد ارور میده

از طریق فیسبوک هم با اپن وپن وصل میشم و مستقیم میره در قسمت registration
و دوباره تا 90% میره بعد ارور میده
متن ارور:
system error an error has occurred.pleas try again leter
یه گزینه close داره یه گزینه reply که replay رو میزنم دیگه به درصد نمیکشه که همین ارور رو میده
خواهش میکنم کمکم کنید
شماره تلفن من از روی اکانتم حذف شده قبلا از این طریق راحت میرفت
البته لاینم روی pc اجرا میشه
اما نمیخواهم از دستش بدم کلی واسم مهم هستش
پاسخ }}}}
سلام 

با مشاهده این اخطار 
the line account on your previous device will be deleted.also, logging in,your chat history will be deleted.continue

ok را انتخاب کنید معمولا در این قسمت که هنگام پر شدن درصد با گزینه replay رو به رو می شوید 
به این خاطر هست که تعداد ادلیست شما زیاد هست و اینترنت خوبی ندارید 
برای تعدادی از دوستان و خودم این مشکل پیش اومده پس چند بار تلاش کنید تا وارد شوید 

توجه کنید که در هنگام وارد شدن نیاز به استفاده از برنامه برای تغییر ip وجود ندارد برنامه را فعال نکنید 

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
(05-27-2014، 11:14 AM)'Zakeri M' نوشته:
سلام 

با مشاهده این اخطار 

ok را انتخاب کنید معمولا در این قسمت که هنگام پر شدن درصد با گزینه replay رو به رو می شوید 
به این خاطر هست که تعداد ادلیست شما زیاد هست و اینترنت خوبی ندارید 
برای تعدادی از دوستان و خودم این مشکل پیش اومده پس چند بار تلاش کنید تا وارد شوید 

توجه کنید که در هنگام وارد شدن نیاز به استفاده از برنامه برای تغییر ip وجود ندارد برنامه را فعال نکنید 

داداشم من از وایفای استفاده میکنم قبلا این مشکل پیش میومد ای گزینه skip بود که زیر سیبیلی ردش میکرد
و البته فرند ها رو کم
حالا من عکس گرفتم از مشکلم
تازه با اینجا آشنا شدم
میخواستم استیکر دانلود کنم که اینجوری شده
خواهش میکنم کمک کنید این مشکل حل بشه از دیروز تا حالا دارم امتحان میکنم تا مشکل حل بشه حتی گوشیم رو آفلاین کردم و فیلتر شکن رو on کردم تا گوشیم رو نشناسه از ایرانه و حتی لاین قدیمی تر نصب کردم که این عکس  مربوط به همون ورژن هیچ تاثیری نداره

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: saeid.asgari ، hamidreza_mh
تعداد ادلیستتون چقد هست ؟
بعد میتونید اطلاعاتتون رو برام ارسال کنید تست کنم ؟!

این اخطار برای همه پیش اومده و با تکرار چند بار بدون مشکل حل شده است !
در صورتی هم که در کامپیوتر حساب شما فعال هست می توانید شماره خود را دوباره ثبت کنید و دوباره تست کنید

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: maasih ، omid m2 ، arezooo ، badboy1 ، 79.erfan.79 ، minoz ، saeid.asgari ، hamidreza_mh
(05-27-2014، 11:42 AM)'Zakeri M' نوشته:
تعداد ادلیستتون چقد هست ؟
بعد میتونید اطلاعاتتون رو برام ارسال کنید تست کنم ؟!

این اخطار برای همه پیش اومده و با تکرار چند بار بدون مشکل حل شده است !
در صورتی هم که در کامپیوتر حساب شما فعال هست می توانید شماره خود را دوباره ثبت کنید و دوباره تست کنید

مرسی که پیگیری میکنید تعداد ادلیستم تقریبا 2000 نفر میباشد
در کامپیوتر حساب من فعال هستش میشه لطفا بگید چه جوری شماره خودم رو دوباره از طریق کامپیوتر ثبت کنم
چیزی پیدا نکردم در این مورد
اگر مشکل پا برجا بود  اطلاعات خودم میفرستم زحمتش رو بکشید ممنون میشم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: saeid.asgari ، hamidreza_mh
من الان دسترسی به لاین کامپیوتر ندارم 
باید در قسمت accounts باشد 
یا در قسمت porofile 

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: badboy1 ، saeid.asgari ، amirmoshfeghi
یک بار از حساب کامپیوتر خارج شوید و تست کنید با موبایل وارد شوید 

چون هنگامی که با دو موبایل از یک حساب به طور خودکار استفاده کنیم یکی از حسابها به طور خودکار خارج می شود
امکان داره مشکل از این باشد پس امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: maasih ، badboy1 ، .mohammad
(05-27-2014، 12:25 PM)'Zakeri M' نوشته:
یک بار از حساب کامپیوتر خارج شوید و تست کنید با موبایل وارد شوید 

چون هنگامی که با دو موبایل از یک حساب به طور خودکار استفاده کنیم یکی از حسابها به طور خودکار خارج می شود
امکان داره مشکل از این باشد پس امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید

داداش متوجه هستم
همین کار رو هم میکنم اما متاسفانه باز نمیکنه بازم نمیدونم مشکلش چیه ؟

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: saeid.asgari ، amirmoshfeghi
با یک گوشی دیگه تست کنید 
ایدی شما مشکلی نداره اگه مشکل داشت باید با  pc هم کار نمی کرد ....

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: CapitaN ، badboy1 ، saeid.asgari ، mahdi-2 ، minoz

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان