برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صرفه جوئی 15 درصدی شارژ باتری با حذف برنامه فیسبوک

اخبار صرفه جوئی 15 درصدی شارژ باتری با حذف برنامه فیسبوک
#1
[عکس: %D9%81%DB%8C%D8%B3.jpg]


به نقل از کلوبیک, با فقط حذف برنامه فیسبوک میتوان 15 درصد مصرف شارژ باتری را کاهش داد.

برنامه های موبایل فیسبوک از برنامه هائی هستند که بسیار دانلود میشوند هر چند که از نظر کیفیت زیاد معروف نیستند و حتی از چند هفته پیش به دلیل مصرف زیاده از حد رسورسها چون باتری, کاربران انبوهی به حذف انها اقدام کرده اند.

کاربران سراسر جهان تاثیر برنامه فیسبوک روی گوشیهائی گوناگون را مشاهده نموده و اینطور نتیجه گیری شده که این برنامه مدام در پس زمینه فعال است. هر چند هنوز دقیقا نمیدانیم چه میکند و کاربر را ردگیری میکند یا همانطور که در گذشته فیسبوک گفته بود مشکل ساخت دارد. اما انچه میدانیم این است که بطور محسوسی از کارائی گوشی های اندرویدی و ایفونها و شارژ انها به یک اندازه میکاهد.

با دسترسی به فیسبوک توسط یک مرورگر میتوان به قابلیتهای اصلی برنامه وب فیسبوک یعنی نسخه موبایل این سایت والبته بدون ویدیوها دست یافته و از خواندن خودکار ویدیوها رهائی یافت.

دراندروید, مرورگر کروم از اطلاعیه ها پشتیبانی میکند و در ایفون میتوان این مشکل را با مثلا فعال کردن دریافت اطلاعیه ها با ایمیل دور زد.

این مشکل برنامه فیسبوک باعث موجی از حذف ان گشته است بخصوص که میتوان برنامه را با ایکنی که به سایت موبایل هدایت میکند جایگزین کرد. برای اینکار میتوان در کروم برای اندروید, منو را گشوده و "افزودن به صفحه استقبال" را تایپ کرد. در سفری برای ای اوس باید منوی اشترک را گشوده و سپس "روی صفحه استقبال" را تایپ کرد.

فیسبوک در اینخصوص گفته که در حال بررسی این مشکل است و قول داده که این وضعیت را بهبودی بخشد. این همان وعده ی است که شش ماه پیشتر نیز برای باگی که کشف شده بود و اجرای پس زمینه برنامه های ایفون را دور میزد را داده بود اما به ان عمل نکرد.خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدیبرای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان