برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
برخورد با ارسال کنندگان پیامک‌ طالع‌بینی

اخبار برخورد با ارسال کنندگان پیامک‌ طالع‌بینی
#1
 برخورد با ارسال کنندگان پیامک‌ طالع‌بینی 


رییس مرکز رسانه‌های دیجیتال ارشاد درباره پیامک‌های ارزش افزوده‌ای با محتواهای عجیب و غریب گفت: 

 نظام‌نامه تخلفات در حال تدوین است و در این خصوص با متخلفان برخورد‌هایی هم شده است، اما به هرحال باید انصاف داد که تعداد پیامک‌هایی که پیش از این ارسال می‌شد و منشا آنها مشخص نبوده و یا دارای مفاهیم بررسی نشده بود اکنون به مراتب کمتر شده است.

  حال از طریق سامانه طراحی شده شرایطی ایجاد شده تا نسخه‌ای از تمام پیامک‌هایی که به شکل انبوه ارسال می‌شوند ثبت شود و در این میان اگر اشتباهی رخ داده و اشتباهی صورت گیرد، به سرعت این موضوع تذکر داده شده و به عنوان تخلف ثبت می‌شود.

آمارهای فعلی گویای آن است که میزان پیامک‌های انبوهی که دارای محتوای نامناسب هستند به شدت کاهش پیدا کرده و به خصوص پیام‌هایی که در خصوص فال و فال‌بینی و مواردی که مبانی علمی ندارند به شدت کاهش یافته است.

در برخی موارد از جمله موضوعاتی که به معرفی محصولات پزشکی مربوط می‌شود نیز این شرکت‌ها ملزم به دریافت مجوز از سوی وزارت بهداشت شده‌اند.

با این وجود همچنان سامانه 100001314 به منظور اعلام مشکلات مردمی در نظر گرفته شده و اگر افراد پیامکی با محتوای نامناسب دریافت می‌کرده و این موضوع را از طریق این سامانه اطلاع‌رسانی کنند.ما به سرعت این موضوع را بررسی خواهیم کرد.
خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدیبرای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان