برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
هك احتمالا يا شير

احتمالا هك يا شير
سلام. من شماره اي رو داشتم و در موبايلم اون شماره رو سيو كردم. بعد ديدم كه تو لاين عضوه طرف. (قرار هم نبود اون بدونه من تو لاين هستم )رفتم كه صفحه شخصي و پروفايلاشو ببينم ولي نتونستم. اما بعد چند لحظه ديدم اومده و برام تو صفحه شخصي ام لايك گذاشته بود. بدون اينكه من اون رو اد كنم. اومدم بلاكش كردم. و از قسمت فريندها پاك شد. اما لايكش همچنان بود و من ميتونستم براحتي تمام صفحات شخصي اون رو ببينم. تا اين مرحله كه هيچ. بعد اينكه اون رو بلاك كردم. و بازم مي تونستم برم تو صفحات شخصي اون .رفتم و در صفحات مختلفي كه از روزها و ماه ها قبل داشت كامنتاشو خوندم . يك كامنتهايي بود كه به نام بود و به يه اسم هم بود يه چيزي اگه اشتباه نكنم unknwon يا شبيه اين (بي نام ) كه به كامنتهاي خوبي هم نبودن ( فحش و ناسزا بودن) از چندين ماه قبل بودن در بعضي از پستاش تا الان. بعد كه من روي اون ايدي يا همون طرفي كه كامنت گذاشته بود كليك مي كردم كه ببينم اون كيه . جالب بود درست لينك ميشد روي صفحات شخص من . بفرماييد اين چطوري ميشه و اصن چي شده و چه بايد بكنم
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام
منکه گیج شدم Confuse ولی اینو بهت بگم که طرف اسم پروفایلش رو unknown گذاشته Laugh
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: biline
خب قسمت اولش که هیچ :|
شما چون شمارش سیو کردید توی لاین هردو طرف به صورت خودکار برای یکدیگر اد شدید و میتونستید پستای هم ببینید 
بعد از این که اون لایکتون کرده شما اونو بلاک کردید و اون دیگه نمیتونسته پستای شمارو ببینه ولی  چون اون شمارو بلاک نکرده شما میتونستید پستاش ببینید. 

در قسمت دوم هم باید بگم که اگه طرف اسمش Unknown بوده و روش کلیک میکردید و Hike فرد یا درخواست رکوعست برای شما باز میشد یعنے خود فرد اسم گذاشته Unknown و عکس هم حذف کرده 

با تشکر Heart

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، BeHnAm ، Zakeri M
(04-10-2015، 11:37 AM)سَــ051ـــرْدارْ نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام
منکه گیج شدم Confuse  ولی اینو بهت بگم که طرف اسم پروفایلش رو unknown گذاشته  Laugh

من كلا لاين و پاك كردم اما اون كه شماره منو نداشته. و اين unknown  هم كه ميگم مثلا براش در هر پستش 10 تا 20 كامنت بود ( بغير لايكهاش) و اين nuknown يكي از اون كسايي بود كه براش كامنت گذاشته بود. و من به محضي كه اون رو لمس مي كردم ميامد رو صفحات شخص من.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
احتمالا بعد از اینکه شما لاین رو وصل کردید طرف شما رو ادد کرده
و همونطور که گفتم unknown اسم پروفایلش این بوده Here
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M
سلام. من شماره اي رو داشتم و در موبايلم اون شماره رو سيو كردم. بعد ديدم كه تو لاين عضوه طرف. (قرار هم نبود اون بدونه من تو لاين هستم )رفتم كه صفحه شخصي و پروفايلاشو ببينم ولي نتونستم. اما بعد چند لحظه ديدم اومده و برام تو صفحه شخصي ام لايك گذاشته بود.

پ.چانچه یکی از طرفین شماره رو گوشی ذخیره باشه خودکار ادد میشه .
راه کار جلوگیری به دو روش هست :

روش اول
1-از خود مسنجر لاین

به این آدرس مراجعه کنید : More>Settings>Friends
تیک Auto Add Friends و Allow Others To Add رو غیر فعال کنید .

روش دوم
به منوی تنظیمات گوشی خود مراجعه کنید سپس مدیر مجوز
 قسمت مخاطبین و شماره تلفن رو چک کنید که برنامه لاین شما دسترسی به این دو بخش نداشته باشه چانچه داشت تیکش رو بردارید .

----------------------
بدون اينكه من اون رو اد كنم. اومدم بلاكش كردم. و از قسمت فريندها پاك شد. اما لايكش همچنان بود و من ميتونستم براحتي تمام صفحات شخصي اون رو ببينم. تا اين مرحله كه هيچ. بعد اينكه اون رو بلاك كردم. و بازم مي تونستم برم تو صفحات شخصي اون .رفتم و در صفحات مختلفي كه از روزها و ماه ها قبل داشت كامنتاشو خوندم . يك كامنتهايي بود كه به نام بود و به يه اسم هم بود يه چيزي اگه اشتباه نكنم unknwon يا شبيه اين (بي نام ) كه به كامنتهاي خوبي هم نبودن ( فحش و ناسزا بودن) از چندين ماه قبل بودن در بعضي از پستاش تا الان. بعد كه من روي اون ايدي يا همون طرفي كه كامنت گذاشته بود كليك مي كردم كه ببينم اون كيه . جالب بود درست لينك ميشد روي صفحات شخص من . بفرماييد اين چطوري ميشه و اصن چي شده و چه بايد بكنم

پ.پست های ایشون در حالت پابلیپک قرار داره یکی از امکانات ورژن 5 لاین که بدون ادد میتونید اینگونه پست ها رو مشاهده کنید .

با بلاک کردن لایک شما و مخاطب شما نمیپره از رو پست .

یک روشی هم هست شما طرف رو ادد نکردید اما شما رو ادد کرده وقتی روی بخش عکس کاورش کلیک کنید به راحتی پست هاشو میتونید مشاهده کنید .

آی دی لاین رو خصوصی ارسال کنید بازم چک کنم .

Behnam.Naji Personal Website A Simple Graphic & Web Designer
Line Id : ...
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، SKELETON ، Zakeri M ، DANYAL_PISHRO

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان