برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اجرای برنامه ها و بازی های اندروید بر روی کامپیوتر نسخه روت شده bluestacks root

اجرای برنامه ها و بازی های اندروید بر روی کامپیوتر نسخه روت شده + bluestacks Root
نام کامل nameنام کامل: BlueStacks 0.9.6.4078

توضيحات 1توضيحات:

BlueStacks 0.9.6.4078 به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین اندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های اندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید. توسط این برنامه میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در کامپیوتر خود امتحان و استفاده کنید.در اختیار داشتن Bluestacks می تواند آنچه پیش از این روی گوشی خود یا دوستان می دیدید از این پس بر روی کامپیوتر و پیش رویتان است، که این بدان معنی است که می توانید از برنامه ای که روی دسکتاپ در حال نمایش است درست مثل زمانی که روی تلفن همراه خود با آن کار می کردید تعامل داشته و از امکاناتش بهره بگیرید. علاوه بر این، قابلیت همگام سازی برنامه به شما این اجازه را می دهد تا از برنامه ها و اطلاعات ذخیره شده درون آن روی گوشی بتوانید روی رایانه خود پشتیبان بگیرید.

محيط 1محيط برنامه:

محیط

اسکن 1لينک اسکن:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

دانلود 1لينک دانلود:

رمز رمز عبور:

منبع منبع:

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Zakeri M ، javad.sa ، bahram12
سلام من بلواستکس رو نصب کردم اما هر موقع میخوام اجراش کنم لپ تاپم ریستارت میشه و این ارور رومیده خواهش میکنم راهنمایی کنید
وقتی لپ تاپمو روشن میکنم اول ریستارت میشه
driver- verifier-deteced-violatio
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
سلام.
یکی از دلیل ها میتونه عدم سازگاری با گرافیک باشه که معمولا تو نسخه های روت شده و بتا این اتفاق میفته(توجه کنید؛یکی از دلایل)

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Reza0 ، mozhde0
یعنی اگر من کارت گرافیکمو آپدیت کنم حل میشه
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(10-31-2015، 09:39 PM)مهرناز1374 نوشته:
یعنی اگر من کارت گرافیکمو آپدیت کنم حل میشه

احتمال داره با آپدیت درست شه شاید هم کلا با گرافیک مشکل داشته باشه و احتمال داره با نسخه دیگه بلواستکس هم حل شه شاید هم دلایل دیگه باشه

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: Reza0 ، mozhde0

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان