برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آیا بلاک شدم

آیا بلاک شدم
سلام وقت بخیر، من شماره یک دوست در مخاطبینم دارم و ایشون برای من درخواست اد فرستادن و من هم اد کردم و پستها و عکس هاشون که از 1 سال پیش هم بود دیدم ( منظورم اینه تازه پست نگذاشته بود یا اکانتش تازه نبود اما من بعداز اینهمه اد کرده)پیام هم دادم که تیک خوانده شدن، نخورد. همون روز بعد از ساعتی وقتی دوباره برای دیدن پستهاشون رفتم، در مخاطبینم هستن و عکس میبینم وقسمت home هم باز میشه اما پستهاشون نمیبینم! در صورتی که پستهای یکی از دوستاش که من شمارش در مخاطبین گوشیم دارم و احتمالش خیلی زیاد شمارم نداشته باشه رو هرروز روی صفحم میبینم و اون براش لایک و کامنت میذاره، پس اکانتش دیلیت نکرده، اما چرا من پستهاش نمیبینم،؟؟ یا چرا پستهای دوستش که فقط هم برا دوستاش اشتراک میذاره رو و  ما براهم اد نفرستادیم و صرفا من شمارش  دارم رو میبینم؟؟ برا جوابش خیلی مهمه، لطفا اگر میشه در ایمیلم جواب بدید ، اگر هم نه که همینجا، تشکر
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-26-2016، 06:12 PM)پریسا رضایی نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام وقت بخیر، من شماره یک دوست در مخاطبینم دارم و ایشون برای من درخواست اد فرستادن و من هم اد کردم و پستها و عکس هاشون که از 1 سال پیش هم بود دیدم ( منظورم اینه تازه پست نگذاشته بود یا اکانتش تازه نبود اما من بعداز اینهمه اد کرده)پیام هم دادم که تیک خوانده شدن، نخورد. همون روز بعد از ساعتی وقتی دوباره برای دیدن پستهاشون رفتم، در مخاطبینم هستن و عکس میبینم وقسمت home هم باز میشه اما پستهاشون نمیبینم! در صورتی که پستهای یکی از دوستاش که من شمارش در مخاطبین گوشیم دارم و احتمالش خیلی زیاد شمارم نداشته باشه رو هرروز روی صفحم میبینم و اون براش لایک و کامنت میذاره، پس اکانتش دیلیت نکرده، اما چرا من پستهاش نمیبینم،؟؟ یا چرا پستهای دوستش که فقط هم برا دوستاش اشتراک میذاره رو و  ما براهم اد نفرستادیم و صرفا من شمارش  دارم رو میبینم؟؟ برا جوابش خیلی مهمه، لطفا اگر میشه در ایمیلم جواب بدید ، اگر هم نه که همینجا، تشکر
سلام...اینکه تیک دوم نمیخوره یکی از نشانه های بلاکه ولی شاید ایشون از لاین مود استفاده کرده باشن همچنین باز نشدن پست ها یکی از دلایل دیگر بلاک شدن هستش دلیل آخرم برا اینکه شما مطمئن شید که بلاک شدید دوستتون رو به چت اجباری دعوت بدید اگه دعوت نشد مطمئن باشید بلاکید

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani
(06-26-2016، 10:07 PM)pesarpesar نوشته:
(06-26-2016، 06:12 PM)پریسا رضایی نوشته:
سلام...اینکه تیک دوم نمیخوره یکی از نشانه های بلاکه ولی شاید ایشون از لاین مود استفاده کرده باشن همچنین باز نشدن پست ها یکی از دلایل دیگر بلاک شدن هستش دلیل آخرم برا اینکه شما مطمئن شید که بلاک شدید دوستتون رو به چت اجباری دعوت بدید اگه دعوت نشد مطمئن باشید بلاکید

ممنونم از پاسخ شما- ب گوشی اندروید میرم چت اجباری چطور؟ و سوال دومم هم اگر میدونید ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
وارد لاین خود بشید و از قسمت chats بالای صفحه لاینتون رو علامت (+)لمس کنید و دوستتون رو به چت اجباری دعوت بدید مثل تصویر زیر:

متوجه سوال دومتونم نشدم یکم واضحتر بگید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
(06-27-2016، 04:20 PM)pesarpesar نوشته:
وارد لاین خود بشید و از قسمت chats بالای صفحه لاینتون رو علامت (+)لمس کنید و دوستتون رو به چت اجباری دعوت بدید مثل تصویر زیر:

متوجه سوال دومتونم نشدم یکم واضحتر بگید

ممنونم از لطفتون، یکنفر هست من شمارش داخل مخاطبین گوشیم دارم اما داخل مخاطبین لاینم نیست و برا هم درخواست اد نفرستادیم اما من بدون اینکه روی صفحشون برم از روزی که این دوستیم که بعدش بلاکم کرد برام اد فرستاد،هرروز پستهایی که ایشون فقط برا دوستاشون به اشتراک میذارند روی تایم لاین من میاد! و اینم بگم این خانم مورد سوال جز ادلیست همون خانمی هستن که بعد اد، بلاکم کردند، چطور میشه که درخواست اد نفرستادیم و امکانش نیست ایشون شمارم داشته باشه اما من پستهاش میبینم؟! آیا اونم شماره منو داره ؟!
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
به چت اجباری دعوت کردم بهمون شکل که عرض کردید، صفحه پیامش باز شد حالا باید پیام بفرستم باز براش؟ ؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
ایشون و چتدتا از دوستانی دیگرم که مطمئنم بلاکم نکردن به چت احباری دعوت کردم " پیام اومد که دعوت شدند اما اسم این خانمی که عرض کردید بلاک کرده ، داخل اسامی نیومد! پس بلاک کرده، درسته؟
حالا اگر بفرض از بلاک خارج کرد ، پیام دعوتم براش ارسال میشه؟ دوست ندارم ارسال بشه، راهی هست؟
ببخشید از سوالات زیادم
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
در لاین نسخه های جدیدتر وختی دوستاتون یکیو لایک میکنن برای ادلیستشم میره...راجب سوال دومتون خیر نیازی به ارسال پیام نیست...راجب سوال سومتونم بگم بله شما بلاکید و بعد از درآووردنتون از بلاک گروه براش ارسال نمیشه...موفق باشید

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
تشکر از وقتی که قرار دادید، اما من میدونم که نسخه جدید لایک هارو برای اد لیستمون نشون میده،اما این خانم که من رو بلاک کرده چطور که من باید لایک هایی که میزنه رو ببینم؟!حتی قبل از اینکه ایشون لایک بزنه ، پست های این خانمی که ما اد نکردیم همدیگرو برای من هرروز میان! چرا لایک هایی که برا دوستان دیگش میزد و من نمی تونستم وارد تایم لاینشون بشم!
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
خواهش میکنم...چنین چیزی تا الان برامن پیش نیومده اگه بازم دوستان بدونن کمکتون میکنن

پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان