برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش دلت اکانت کردن کسیو میخوام

آموزش دلت اکانت کردن کسیو میخوام
سلام.
خواهش میکنم کمکم کنید.ببدجور گیر افتادم.باید یه نفرو دلت اکانت کنم.
از هرکی بلده عاجزانه خواهش میکنم کمک کنه

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
}}}}
سپاس شده توسط:
(02-18-2015، 06:40 PM)'mortezawolf' نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
سلام.
خواهش میکنم کمکم کنید.ببدجور گیر افتادم.باید یه نفرو دلت اکانت کنم.
از هرکی بلده عاجزانه خواهش میکنم کمک کنه

هیچ دلیت فرندی وجود نداره در لاین تا خود طرف نخواد کسایی که چنین ادعایی دارند کاملا رد هست .

این دسته که مدعی هست دلیت زدن به این صورت هست :

1- پیج فیک درست میکنند شات تهیه میکنند .
2- برای طرف چت اجباری (تونل) میزنند طرف یا همون قربانی مجبور میشه دلیت کنه یا فرند پرونی کنه
3- جدیدا مد شد روش ریپورت که 30 نفر اگر گزارش بدن مسولین لاین شخص رو مسدود خواهند کرد که اینم رد هست چرا که لاین برای کاربر خود ارش قائل هست و در صورت بررسی و خطا شخص رو مسدود خواهد کرد

در آخر شخص بر این باوره تونسته از شخص (قربانی) دایت بگیره .

یک مورد جالب نمیدونم این اشخاص عدد 30 یا 40 از کجا میارن که تو سایت رسمی لاین هم توضیح داده نشده

زمانی که درخواست ادد فرند موسوم به فرند دزدی پیاده سازی شد پیج لایک دارا شایعه مبنی بر اینکه اگر 30 نفر درخواست قبول نکنند یا ریپورت کنند لاین شخص رو دلیت میکنه .

کسی که برای پیجش زحمت کشیده حالا جمع لایک یا گلچین فرند فعال یا دانلود استیکر هیچ زمان تن به دلیت نخواهد داد مگر از مجازی خسته شده باشه .

هیچ زمان به شایعات و ادعایی که در لاین میشه توجه نکنید .

کسانی که مدعی هستند میتونند دلیت بگیرند در خدمتم با هر روشی یاعلی
ID : Behnaivi

}}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy ، Master.stine ، safa5009 ، minoz
هستش داش ولی داره ....
}}}}
سپاس شده توسط:
روش جیمیل یادت رفت :))))

دستتو بیار به سمتم   از کل دنیا دست میکشم...
}}}}
سپاس شده توسط:
روش زیاده :-)جیمیل:-)هه خوبه:-)
}}}}
سپاس شده توسط:
(02-19-2015، 08:21 PM)'Master.stine' نوشته:
روش جیمیل یادت رفت :))))

در پاسخ گفتم در خدمتم هر روشی که بلدی دلیت بگیر ازم آی دی هم قرار دادم .

(02-19-2015، 08:24 PM)'B.D.H Happy Boy' نوشته:
روش زیاده :-)جیمیل:-)هه خوبه:-)

در خدمتم آی دی قرار دادم . یاعلی دلیت رو استارت کن با هر فوت و فنی که میدونی .
}}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy
لاین ندارم من

ولی بدون هست همین بسه داش جهت اطلاع گفتم فدات
}}}}
سپاس شده توسط:
(02-20-2015، 12:15 AM)'B.D.H Happy Boy' نوشته:
لاین ندارم من

ولی بدون هست همین بسه داش جهت اطلاع گفتم فدات

عزیزم شما میگی هست ما هم گفتیم نیست همش ادعا و ... هست نه شما با خیلی ها بحث کردیم و جای اینکه انجام بدن بلاکمون کردن

تنها راه هک لاین مهندس اجتماعی هست ( فرد رو گول بزنی به هر حقه و روشی و مشخصات ایمیل یا شماره و اکتیو کد بدست بیاری ) یا به گوشی قربانی دسترسی داشته باشی .

فایل رت به قربانی بدی رو گوشی اجرا کنه بتونی مانیتور کنی اطلاعات رو بدست بیاری .

همه اینا به ضعف و تجربه نداشتن شخص (قربانی) مربوط هست نه مسنجر لاین .

دلیت زدن هم با ریپورت امکان نداره اگر قرار بود با گزارش 30 یا 40 نفر فردی دلیت بشه الان جایگاه و امتیاز مسنجر لاین به اوج نمیرسید . تنها مسنجری هست که طی هر آبدیت واقعا تغییراتی صورت میگیره .

حالا شما آبدیت مسنجر لاین رو با واتس اپ مقایسه کن .

سرور های لاین به صورت ثانیه ای آبدیت میشه و دارای فایروال حساس هست تاکنون هیچ باگی گزارش داده نشده .

}}}}
سپاس شده توسط: Master.stine ، B.D.H Happy Boy ، Zakeri M
من ادعا ندارم که بابا میگم هست دیدم و باگ همه داره و هک کوین هم جلو چشم خودم انجام شده ولی شخص هک کننده باید خیلی قهار وماهر باشه مثلAmirg2g وهاشور که بای نت داده و.....که خیلی زیادن همین امیر به من گیفت کرد استیکر پولی رو!!!ویک بار۷۰۰تا سکه هک کردش حالا چجوری(دقیقا) نمیدونم کم میدونم و اون روش هام همینجا میگم که من زیاد وارد نیستم که ادعانشه فقط گفتم در جریان باشی باو چرا موضوع رو جنگی میکنی ما مثلا دوستیم ها حخخخ اسماشونم سرچ کنید تو نت اگه خواستین البته .خدایاروهمراهتونD: ای دی من:‌hacker13v و ای دی امیر که فعلا مسافرته:mr.g2gفدای شما
}}}}
سپاس شده توسط:
(02-20-2015، 10:53 AM)'B.D.H Happy Boy' نوشته:
من ادعا ندارم که بابا میگم هست دیدم و باگ همه داره و هک کوین هم جلو چشم خودم انجام شده ولی شخص هک کننده باید خیلی قهار وماهر باشه مثلAmirg2g وهاشور که بای نت داده و.....که خیلی زیادن همین امیر به من گیفت کرد استیکر پولی رو!!!ویک بار۷۰۰تا سکه هک کردش حالا چجوری(دقیقا) نمیدونم کم میدونم و اون روش هام همینجا میگم که من زیاد وارد نیستم که ادعانشه فقط گفتم در جریان باشی باو چرا موضوع رو جنگی میکنی ما مثلا دوستیم ها حخخخ اسماشونم سرچ کنید تو نت اگه خواستین البته .خدایاروهمراهتونD: ای دی من:‌hacker13v و ای دی امیر که فعلا مسافرته:mr.g2gفدای شما

جنگ نداریم شما میگی هست داره و ... منم دارم میگم من یک ادعا بسم ا.... خودت رفیقات هر کسی که دوست داری بگو بیاد از من دلیت بگیره هکم کنه
id : behnaivi
به دوستاتت هم بگو یکی داره ادعا میکنه هک و دلیت لاین وجود نداره برید حالشو بگیرید باور کن خیلی خوشحال میشم حتما این کارو انجام بدید .

هک کوین هم جریان داره هک نیست . وب مانی و پی پال هک میکنند باهاش گیف کارت تهیه میکنند استیکر میگیرن یا با این برنامه برای طرف استیکر گیف میکنند .

این تایپیک جز ادعا بازی چیزی نداره

طرف با یک پیج نیو تو لاین اد کرده آی دی از همین تایپیک برداشته میگه هکر لاینم میخوام هکت کنم نه اسم نه عکسی هیچ نشونی بعدم ی سری بهانه و .... آورد و گفت منتظر باش نشونی هم نداد .

به هر حال در خدمنم هر کسی مدعی هست  و مبگه دلیت شدنی هست بسم ا...

من بعد چنین پست و تایپیک هایی ایجاد شه بدون بحث و تذکر حذف خواهد شد . یا علی ..

}}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy ، Zakeri M ، minoz ، shervin110

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان