برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش تصویری ذخیره مکالمات تلگرام به صورت pdf

آموزش تصویری ذخیره مکالمات تلگرام به صورت pdf
با سلام

امروز با آموزش گرفتن خروجی از چت های تلگرام در خدمتتون هستم بدون مقدمه بریم سر اصل مطلب:

از آن‌جایی که نسخه‌ی تحت وب تلگرام درون مرورگر اینترنتی شما اجرا می‌شود، می‌توانید از این طریق به آسانی مکالمات را پرینت کرده و یا آن‌ها را PDF کنید.

در قدم اول توسط مرورگر اینترنتی خود وارد Telegram Web به آدرس 
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
 شوید

اگر تاکنون تحت این نسخه وارد حساب خود نشده‌اید، نیاز است که نام کشور خود را انتخاب کرده و شماره‌ی تلفن همراه خود را وارد نمایید تا کد فعال‌سازی برای‌تان ارسال شود. پس از وارد کردن شماره تلفن بر روی Next کلیک نمایید. این کد به نسخه‌ی تلگرامی که روی گوشی یا رایانه‌ی خود نصب کرده‌اید ارسال می‌شود (البته می‌توانید از طریق SMS هم آن‌ را دریافت کنید).

سپس برای تأیید درخواست روی OK کلیک نمایید.

پس از چند ثانیه کد فعال‌سازی از طریق خود تلگرام برای‌تان ارسال می‌شود.

اکنون کد را وارد کرده و روی Next کلیک کنید. اگر مایلید که کد از طریق SMS ارسال شود در این مرحله روی Send code via SMS کلیک کنید.

پس از باز کردن مکالمه‌ی مورد نظر می‌توانید با فشردن کلیدهای ترکیبی Ctrl+P، پنجره‌ی Print مرورگر خود را باز کنید. اکنون می‌توانید این صفحه شامل کلیه مکالمات را به صورت مجازی در قالب فایل PDF و یا به صورت واقعی بر روی کاغذ چاپ نمایید.

لازم به ذکر است اگر مایلید تنها مکالمات خاصی را چاپ نمایید، آن‌ها را توسط ماوس به حالت انتخاب دربیاورید.

سپس کلیدهای ترکیبی Ctrl+P را فشار دهید. اکنون اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنید روی More Settings کلیک کنید و تیک Selection only را انتخاب نمایید. همچنین اگر مایلید فایل به صورت PDF چاپ شود روی دکمه‌ی Change مقابل Destination کلیک کنید و Save as PDF را انتخاب نمایید.

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سلام خسته نباشید
کسی اطلاع داره چرا این تاپیک من عکساش با اون تاپیکی که تو وی آی پی زدم قاطی شده من تاپیک رو اول اینجوری نذاشته بودم اگه تاپیک از اول مورد داشت بلاخره شماها میگفتین من اصلاحش میکردم ولی این از اول اینجوری نبود Knock

خاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدی

برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: javadoffboy ، #Amir.pax BlackHat ، DANYAL_PISHRO

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان