برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش تصویری خلاص شدن از شر پیام های تبلیغاتی در تلگرام

آموزش تصویری خلاص شدن از شر پیام های تبلیغاتی در تلگرام
#1
خلاص شدن از شر پیام های تبلیغاتی در تلگرام


آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن تلگرام حاوی تغییرات مهمی بود.در نسخه ۳.۵ به بالاتر شما می توانید از شر پیام های تبلیغاتی تلگرام در امان باشید

در این نسخه سرانجام امکانی قرار داده شده که با فعال کردن آن می‌توانید جلو اضافه شدن بدون اجازه به گروه‌ها و کانال‌های تبلیغاتی را بگیرید. همان‌طور که حتما برای شما هم اتفاق افتاده، اصلی‌ترین راه تبلیغات در تلگرام اضافه کردن کاربران به گروه‌ها و کانال‌های تبلیغاتی است؛ عملی که بدون اجازه کاربر صورت می‌گیرد و به‌صورت اجباری پیام‌های تبلیغاتی برای کاربر به نمایش درمی‌آید.
حال با اضافه شدن تنظیمات امنیتی جدید تلگرام شما می‌توانید مشخص کنید چه کسانی قادرند شما را بدون اجازه به گروه یا کانال خاصی اضافه کنند. می‌توانید این دسترسی را فقط به لیست مخاطبان و دوستان خود بدهید یا حتی دسترسی مذکور را از همه بگیرید و فقط برای خودتان نگه دارید.
پیش از این نیز تلگرام قابلیت نشانه‌گذاری اسپم را برای پیغام‌هایی فراهم کرده بود که از طرف کاربران ناشناس می‌رسد و تا حد زیادی جلو پیغام‌های اسپم را گرفته بود. هم‌اکنون با به‌روزرسانی تنظیمات امنیتی تلگرام امکان ارسال و دریافت پیام‌های تبلیغاتی تقریبا غیرممکن شده و کافی است برای در امان ماندن از این پیام‌ها طبق مراحل زیر ویژگی مذکور را فعال کنید:


1-در اپلیکیشن تلگرام به قسمت Settings بروید.


[عکس: 30.jpg]


2-در قسمت بعدی Privacy and Security را انتخاب کنید

[عکس: 31.jpg]


3-در قسمت بعدی گزینه Groups را انتخاب کنید. 

[عکس: %D9%85%D9%86.jpg]


4-در این صفحه اگر گزینه Everybody را انتخاب کنید، همه افراد و اگر گزینه My Contacts را انتخاب کنید، تنها افرادی که در لیست مخاطبان شما قرار دارند می‌توانند شما را به گروه یا کانال خاصی اضافه کنند.

[عکس: 33.jpg]


5-در پایین صفحه نیز گزینه‌ Never Allow قرار دارد. در قسمت Never Allow می‌توانید این دسترسی را برای افراد مشخصی(مخاطبین) مسدود کنید.Heart Heart Heartخاکـــــــــــــی باش تا خاکـــــــــــــ نشدیبرای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان