برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش افزایش سرعت اینترنت تا صد برابر

آموزش افزایش سرعت اینترنت تا صد برابر
برای وارد شدن به صفحه Network Connection خود می‌توانید با استفاده از دستورات زیر این قسمت را اجرا کنید.برای اجرای این دستور از منوی Start کامپیوتر خود گزینه‌ی Run را انتخاب کنید . ( + R)
وارد صفحه Run شده و با وارد کردن دستور ncpa.cpl و انتخاب گزینه OK وارد صفحه Network Connection خود شوید.

در این قسمت در صورتی که ارتباط شما با مودم از طریق کابل ( LAN ) می‌باشد بر روی Local Area Connection و در صورتی که ارتباط شما از طریق Wireless می‌باشد بر روی Wireless Network Connection خود راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب گزینه Properties صفحه‌ای به صورت شکل زیر برای شما باز خواهد شد.

در این قسمت با انتخاب گزینه Internet Protocol (TCP/IP) و دوبار کلیک بر روی آن صفحه ای برای شما باز خواهد شد.در این صفحه شما می‌بایست تنظیمات DNS را با قرار دادن تیک آن به حالتUse the following DNS server address و تنظیم Preferred DNS Server و Alternative DNS Serverانجام دهید

DNS های ست شده در این قسمت 85.15.1.10 و 85.15.1.12 می‌باشد

.Preferred DNS Server: 85.15.1.10
.Alternative DNS Server: 85.15.1.12

و اما شما برای مرحله پایانی فقط یه آی پی آمریکایی پیدا کنید بزنید
بعد برید سایت speedtest.net ببینین سرعتتون چقدر شده.

امیدوارم استفاده کرده باشید !

ʝムⓥⓐの ¤ƒƒცoყ
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
دوست گرام به نظر من یه توضیح رو جا گذاشتی.اولا اینکه دوستان برا تنظیم dns باید dns شرکت خودشون رو تعریف کنن یا dns گلوبال .اما بعضی دی ان اس ها مشترکه و میتونن عوض کنن که با تست و خطا بهترینشو پیدا میکنن
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: sp.alijani ، Mamad Arty Boy B.D.H ، javadoffboy
(03-28-2016، 03:03 PM)shabhejran6 نوشته:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید
دوست گرام به نظر من یه توضیح رو جا گذاشتی.اولا اینکه دوستان برا تنظیم dns باید dns شرکت خودشون رو تعریف کنن یا dns گلوبال .اما بعضی دی ان اس ها مشترکه و میتونن عوض کنن که با تست و خطا بهترینشو پیدا میکنن

سلام دوست عزیزخیلی خیلی ممنون از تذکر و یادوری که کردید. ببخشید ک من توضیح تعریف dns رو جا انداختم.بازم ممنون

ʝムⓥⓐの ¤ƒƒცoყ
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان