برا تو
برا تو

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش استفاده از مسنجر تانگو tango

آموزش استفاده از مسنجر تانگو Tango
Heart 
آموزش کامل استفاده از مسنجر تانگو Tango

بعد از نصب برنامه و اجرای برنامه طبق مراحل زیر پیش برید
برنامه تانگو را اجرا کنید  در قسمت کشور IR +18 را انتخاب کنید و در کادر شماره تلفن خودتون رو بدون صفر وارد کنید 
یک کد 4 رقمی برای شما ارسال میشود که با وارد کردن کد میتوانید وارد برنامه بشین

در مرحله بعد شما باید نام و نام خانوادگی خود و یک ایمیل برای خود وارد کنید 

بعد از وارد شدن به برنامه تانگو در سربرگ کشف را انتخاب کنید سپس انتخاب نمایه من برای ویرایش پروفایل خود 
برای تغییر کاور کافیه کاور را لمس کنید تا صفحه باز شود و از گالری خودتون عکس مورد نظر را قرار دهید 
برای تغییر استاتوس هم از مداد سفید رنگ زیر کاور استفاده کنید که با لمس کردن میتونید استاتوس مورد نظر خود را وارد کنید

برای گذاشتن پست جدید مداد قرمز رنگ تصویر بالا را لمس کنید تا صفحه مربوط به به پست باز بشه 
که میتونید متن , فیلم , عکس , صدا و ... قرار بدین 

در قسمت اخبار میتونید پست های دوستان خود را مشاهده کنید 
که میتونید زیر پست ها دیگران را لایک کنید یا کامنت بزارید یا پست دیگران را به اشتراک بزارید 

ساخت گروه 

برای ساخت گروه به قسمت گپ در سربرگ برید 
ایکن پایین سمت چپ نوشته پیام جدید را انتخاب کنید لیست افرادی که میخواین داخل گروه باشند را انتخاب کنید 

اضافه کردن دوست جدید

در قسمت کشف میتونید دوست جدید برای خود اضافه کنید 
افراد در این نزدیکی: لست افرادی که در نزدیکی شما هستن رو نمایش میده و فاصله آنها را تا شما رو نمایش میده 
هز: با تکان دادن گوشی فردی به صورت تصادفی برای شما نمایش داده میشود که میتونید اد کنید 

در قسمت تنظیمات هم میتونید تنظیمات را انجام دهید 
تغییر ایمیل یا شماره تلفن خودتون 
با برداشتن تیک اشتراک گذاری مکان مکان شما برای افراد مخفی میشه و نمایش داده نمیشه
و ...

كپی برداری از مطالب این سایت تنها با ذکر نام و لینک[bgcolor=#FFFFFF] منبع [/bgcolor]مجاز است ! 
توجه کنید که حتما لینک کنید منبع رو در غییر اینصور مورد رضایت ما نیست !
منبع:
برای مشاهده لینک باید عضو شوید یا وارد شوید

کپی "الگو برداری" از مطالب ما کار غییر انسانی هست
همانا این افراد نادان هستند !
(صرفا جهت اطلاع دوستان)
جای سر زدن و کپی الگو برداری بشین فکر کن  haa
برای تشکر از نویسنده روی سپاس کلیک کنید
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy ، host.iran
  • سلام، چه طوری میشه در قسمت افراد ی که ممکن بشناسیم، دوستان مشترک رو لغو کرد یا یکسری افراد رو از حضور خودمون آگاه نکنیم.
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy
(02-09-2015، 03:06 AM)ستاره ### نوشته:
  • سلام، چه طوری میشه در قسمت افراد ی که ممکن بشناسیم، دوستان مشترک رو لغو کرد یا یکسری افراد رو از حضور خودمون آگاه نکنیم.

سلام
خب من برنامه رو نصب ندارم 
برای لغو کردن میتونید بلاک کنید 
اگه منظور شما از انلاین بودن هست که باید ببینید در قسمت تنظیمات خصوصی گزینه ای اضافه شده برای مخفی کردن انلاین یا خیر قبلا که این قابلیت رو نداشت

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
باسلام و تبریک سال نو حضور دوستان عزیز:من از مسنجر تانگو استفاده میکنم امروز متاسفانه  صفحات دوستان در فید اخبار بارگیری نمیشود بعنوان مثال من صفحه هر کدام از دوستانم را که باز میکنم به مطالب و پستهای آنها دسترسی ندارم حتی به صفات افراد دیگر اما صفحه خودم قابل مشاهده وبارگیری است اما صفحات  دیگران فقط صفحه ظاهر شده وعبارت بارگیری درپایین صفحه می اید وهیچ اتفاقی نمی افتد . از دوستان تقاضای راهنمایی وحل مشکل را دارم    
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: B.D.H Happy Boy ، ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد?
(03-25-2015، 08:23 PM)webnavard نوشته:
باسلام و تبریک سال نو حضور دوستان عزیز:من از مسنجر تانگو استفاده میکنم امروز متاسفانه  صفحات دوستان در فید اخبار بارگیری نمیشود بعنوان مثال من صفحه هر کدام از دوستانم را که باز میکنم به مطالب و پستهای آنها دسترسی ندارم حتی به صفات افراد دیگر اما صفحه خودم قابل مشاهده وبارگیری است اما صفحات  دیگران فقط صفحه ظاهر شده وعبارت بارگیری درپایین صفحه می اید وهیچ اتفاقی نمی افتد . از دوستان تقاضای راهنمایی وحل مشکل را دارم    

سلام
همچنین تبریک
از برنامه های فیلتر /شکن استفاده کن ببین باز میشه یا خیر .

(صرفا جهت اطلاع دوستان)
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ?اُمـ¥ßα∂ ßoےد? ، webnavard ، webnavard
با سلام حضور دوستان عزیز پیرو راهنمایی شما از فیلتر شکن  استفاده شد متاسفانه مشکل برطرف نشد برنامه تانگو لغو نصب و نصب مجدد گردید متاسفانه باز کماکان مشکل برطرف نشد لطفا راهنمایی بفرمایید  با تشکر واحترام
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
چطور اکانت تانگو رو حذف کنیم؟ که دیگه شماره موبایل و پروفایلمون نباشه تو این نرم افزار ؟
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط:
اموزشش در انجمن قرار گرفته...

امید دارم هنوز...?
پاسخ }}}}
سپاس شده توسط: ممـــــّـــد خلافڪار

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان